Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlen böfiztem egy büdit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen böfiztem egy büdit, vajon így ugrott az esélyem?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy lánnyal, akit rég láttam. Már nagyon nagyon vártam a találkozót. Leültünk valahova és beszélgettünk, de véletlen böfiztem egyet, és még én is éreztem, hogy büdös, (nagyon fűszeres brassói aprópecsenyét ebédeltem) és biztosan ő is megérezte. A randi végén nem maradtunk semmiben, csak abban, hogy majd még keressük egymást....Lányok, szerintetek ugrott az esélyem? Ez nagyon gáz?:(

#randi #találkozó #büdös böfi
2015. jan. 2. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát elég gáz... jó hogy nem majszolgattál sajtot randi közben
2015. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon érzékenyek a legtöbben, amikor még csak a legelején járnak. Ilyenkor még könnyen elmegy az ember kedve.

Vicces viszont, hogy később egy picit sem számítana.

Meglátod

2015. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha laza vagy még jól is kijöhetsz az iylen helyzetekből. ez egy full természetes dolog szóval csak akkor lesz gáz ha te annak érzed. ha zavarba jöttél, elvörösödtél utána, akkor igen valószínüleg ugrott, viszont tanulhatsz belőle.

ha máskor előfordul ilyen ne próbálj úgy tenni mintha nem is történt volna semmi, inkább tegyél rá egy lapáttal, mondd hogy "na ennek már ki kellett jönnie" nevetsz egyet, bedobsz egy rágót és kész, tuti ő is mosolyogni fog mert még a szép lányok is böfögnek, bizony, meg fogja érteni hogy ebben semmi para

2015. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erre anyám mindig azt monda, hogy nem kértem étlapot :D Amúgy az esélyed nálam nem ugrott volna, de azét ne legyen rendszeres :D 17/L
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mondanám, h szép volt :DD
2015. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!