Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk lányok, örökre lelépnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok, örökre lelépnétek, ha "megijesztene" a srác közeledése, de amúgy vonzana benneteket az illető?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, hogy ha pl. megfogja a kezeteket, vagy meg akar titeket csókolni, de mondjuk veletek még sose történt ilyen, szokatlan az egész, és féltek pl. az első csóktól, de a srác bejön nektek. Ilyenkor mit tennétek? Eltűnnétek, és ha a fiú keresne utána benneteket, akkor valami kifogással leráznátok, vagy azért találkoznátok vele később is? Ugyanis van egy ilyen lány, aki régóta tetszik nekem, sokat leveleztünk, chateltünk, tehát ismerjük egymást, egyszer személyesen is találkoztunk, és nagyon félénk volt, ő pl. elhúzta a kezét, viszont a jelek alapján tetszhettem neki. Azóta eltelt egy kis idő, és szeretnék vele újra találkozni, de már komolyabban kezdeményeznék, csak nem tudom, mennyire lett "nyitottabb", és attól tartok, hogy elijeszteném, pedig szeretem őt, és meg is szeretném csókolni, de lehet, hogy kiszaladna a világból is (már ha hajlandó velem újra találkozni). Szóval ti milyenek vagytok, mit tennétek ilyen esetben?

2015. jan. 2. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nem probálod meg sosem tudod meg

volt már barátja? hány éves?

2015. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én félénkebbnek tartom magam, de ha tetszik a srác és közeledne, akkor nem tűnnék el utána
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom fiatal és sok barátja sem volt. ha nagyon nyomulsz elijesztheted vagy kényelmetlen helyzetbe hozhatod, teremts nagyon romantikus körülményt, szépen csavard a szavakat hogy ne izguljon, állj vele szembe fogd meg a kezeit és fogod rajta meddig mehetsz még el.
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22, nem tudom, szerintem nem volt még senkije, vagyis amikor találkoztunk, nem volt, előtte sem, most fogalmam sincs. Korábban ki volt téve nála fb-on, hogy egyedülálló, most semmi, de ettől függetlenül lehet, hogy csak nem akarja, hogy zaklassák, vagy ilyenek.
2015. jan. 2. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: Az a baj, hogy én se vagyok nagyon tapasztalt, meg sokszor rágörcsölök a dolgokra, hogy mit ronthatok el, és a jeleket nem nagyon tudom értelmezni, legalábbis sokszor félreértek sok mindent, azt hiszem. Nagyon romantikus környezetet nem tudnék neki, beülnénk valahová beszélgetni, de hogy utána mi legyen, nem tudom. A nyílt utcán szerintem ciki lenne mondjuk lekapni, de szobára sem akarom felhívni.
2015. jan. 2. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nekem volt hasonló lánnyal hasonló tapasztalatom, annak az lett a vége, hogy felszívódott. :D Azért remélem ez a lány normálisabb.
2015. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Hát végül is évekig beszélgettünk majdnem minden nap, órák hosszat, mielőtt találkoztunk volna, nagyon kedves, aranyos volt, csak talán félreértettük egymást, mindketten félénkek voltunk. Beszélgetünk néha most is, és ugyanolyan kedves, szóval normális, csak félek, hogy megijedne a közeledésemtől, de én meg nagyon szeretem őt még most is, csak nem tudom, hogyan adjam tudtára.
2015. jan. 2. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem volt meg baratom viszont felenknek nem mondanam magamat inkabb nehezen megnyilo tipus vagyok.De ha tetszik az illeto akkor egy kezfogas,oleles,csok erejeig hagyom,hogy atvegye az iranyitast :)

Nah de ez nemlenyeges!


Hogy nyujtsak neked nemi tanacsot is,szerintem ne legyel nagyon nyomulos azt nemmmindenki szereti,foleg ha a te esetedben a lany ilyen felenk.Ne eroltess semmit amit o nem szeretne.

Ha viszont nem vagy kozombos a szamara akkor sok kitartassal es gyengedseggel biztosan megnyilik majd elotted. :)

2015. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Köszi, igazából mi megnyíltunk egymásnak neten, még amikor simán csak beszélgettünk, és nem úgy tűnt, hogy valaha is találkozhatunk. Ő is elmondta, hogy pl. a szülei mindig tiltották a fiúktól, nem is nagyon figyeltek fel rá stb., én is beszéltem neki a betegségemről, sok mindenről, tehát így találkoztunk. Nem nyomultam rá, sőt, nagyon is visszafogott voltam, mert nem akartam megbántani vagy megijeszteni, utána meg vádoltam magam, hogy biztosan csalódott bennem, és hogy talán soha többé nem fog szóba állni velem. Szóval már az első találkozás előtt is tudtuk egymás sok féltett titkát, és azt hiszem, elfogadtuk így egymást, hiszen máskülönben miért találkoztunk volna egymással. Én meg belezúgtam, csak nem léptem semmit, de most már szeretnék, viszont nem tudom, hogy nyitottabb lett-e, meg hogy meddig mehetek el nála, hogy ne érezze azt se, hogy ki akarom használni.
2015. jan. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!