Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha tisztában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tisztában vagytok vele, hogy tetszetek ill. tetszettetek egy fiúnak, már kikosaraztátok őt régebben. Ő rátok néz és köszön, ti köszöntök és elnéztek. Ez ugye egyértelműen azt jelenti, hogy teljes mértékben hidegen hagy az illető srác?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 17:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Kort írjatok. Köszönöm!
2011. máj. 21. 17:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod az a helyzet h nem feltétlenül be kell próbálkozni ugyanis az a helyzet h én nem veszem észre ha tetszek a fiúnak azt vettem észre tehát a nem azt azt jelenti ha odamész hozzá megkérdezed és nemet mond!
2011. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam igen. Ilyenkor azt jelenti, hogy hidegen hagy.



19/L

2011. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti. Megadjuk a tiszteletet azzal, hogy köszönünk, de még véletlenül sem szeretnénk, hogy a tekintetünket félreértse.
2011. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, értem amit mondasz. De a szituáció az, hogy régebben már "jóban voltunk" én többet szerettem volna, de kikosarazott, többször is. Utána eléggé lecsökkent a nullára a kapcsolatunk, volt hogy mindketten elnéztünk egymás mellett, elsétáltunk köszönés nélkül.

Most köszönő viszonyban vagyunk, egyszer megszólított, de aztán zavartan sietett a dolgára. Úgy tűnt mintha feszélyezte volna, hogy a szemébe nézek, lehet túl egyértelmű volt... Szóval biztosan tudja, hogy nagyon tetszik nekem, mert számtalanszor mondtam neki. Azóta elég sokat kupálódtam kívül-belül így papíron több esélyem van mint akkor volt,de őszintén szólva biztos vagyok benne, hogy esélytelen a helyzet... csak bennem van a "de jó is lenne..."

A fenti helyzetet ismerve ugye esélytelen és csak azért néz el nehogy bátorításnak vegyem ha esetleg rám nézne?

2011. máj. 21. 17:53
 6/8 A kérdező kommentje:
amire leírtam jöttek egyértelmű válaszok. köszönöm szépen!
2011. máj. 21. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem értem miért képzelsz bele bármit is. Ha kikosarazott, akkor elutasított, nem szeretne kapcsolatot. Akárhogy néz, így döntött, a testbeszéde is erre utal. Keress másik lányt.
2011. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönsz, ő visszaköszön. Miért ne tenné. Ha a próbálkozásaid után már csak elmentetek egymás mellett akkor elég egyértelmű hogy ő nem érdeklődik irántad.
2011. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!