Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs fiúm? Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs fiúm? Nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér lány, annyi, hogy nagy a fenekem, mellem viszont nem nagy van (75B kosár). Buliban nem igazán szoktak oda jönni fiúk, sokan mondták már, hogy azért, mert nincs önbizalmam, visszahúzódó vagyok. Múltkor oda jött hozzám egy menő csávó és alig hittem el, hogy akar tőlem valamit, nem mertem vele flörtölni. Mit tegyek? Hogyan szerezzek önbizalmat? Vagy mit változtassak a viselkedésemen?

2015. jan. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Menő csávó...az köszi! :D

Mondjuk kép nélkül nehéz lesz segítenünk.

2015. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van 1kg eladó önbizalmam. Helyben fogyasztod vagy elviszed?
2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zoli9602 válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek egy lányt, aki Hozzád hasonló, szerintem csodaszép, de ő semminek tartja magát. Neki nem mondhatom el, ezért elmondom Neked: Egyedi és csodálatos vagy, nagyon szép nő válik Belőled, és boldog életed lesz. Sajnos fiatal korban csordaszellem uralkodik, szélsőségesen ítél mindenki, pár embert kikiáltanak szépnek, és mindenki más meg csúnya. Később ez oldódni fog. Keress olyan társaságot, ahol elfogadnak és tisztelnek, az ad majd önbizalmat.
2015. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itt helyben, most rögtön... :)

18

2015. jan. 3. 22:38
 6/9 A kérdező kommentje:
OwMyBalls ez nagyon-nagyon jól esett :) köszönöm!
2015. jan. 3. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes ő is kb 17-18. A mellek nem mindenkit érdekelnek, pl. én szinte minden formáját és méretét szeretem, nekem inkább a has, csípő, combok vonal a fontos, hogy kerekedjen minden, mert úgy nőies. Nem lehet könnyű kamasznak és lánynak lenni, tényleg olyan közegben él az ember, hogy 2-3 ember menő, és a többiek meg mintha nem érnének semmit. Érettebb emberek máshogy ítélnek, 2 napja láttam pl. egy átlagos alkatú lányt, de az arca annyira megfogott, egyszerűen azt éreztem rajta, hogy jó ember, hogy jobban vágytam rá, mint egy szépségkirálynőre.
2015. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Onbizalmat nem "szerzel" csak ugy. Az a tapasztalataid alapjan fog megjonni, es hogy mennyire szereted onmagadat.
2015. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mosolyogj nekem pl az nagyon bejön ;) ,nekem se volt még senkim 22/f
2015. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!