Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett ez a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett ez a lány, de nincs önbizalmam! Mit csináljak? (sok választ várok)

Figyelt kérdés

16F

Mindigis ilyen művészlélek voltam, szeretek rajzolni, sportolni, sokat mosolygok, humoros vagyok stb.

Általános iskolában elég sokat piszkáltak. Ez vehette el az önbizalmam?

De ez már a múltban volt, és máig próbálom túltenni magam azon a korszakon.

Nem vagyok ronda, ezért nem érti sok új haverom hogy miért nem merem leszólítani a kiszemelt lányt. (egyiküknek se beszéltem a múltamról)

De ez a lány nagyon megtetszett, és nem akarom csak úgy tétlenül hagyni az ügyet.

Még sosem szólítottam le egy lányt se, még nem volt barátnőm se

Hogy vigyem az önbizalmam pozitív irányba?


Ja és mégvalami: akkor se merem megszólítani a lányt ha a jelei teljesen biztosak a számomra

Pl. mikor a lány folyamatosan rámpillant, szemezünk egymással másodpercekig, haját babrálja, egyre közelebb próbál jönni mikor nem figyelek

Ilyenkor tudom mi a helyzet, de egyáltalán nem merek hozzá csak úgy odamenni!



2014. okt. 4. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Az
2014. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
egyszer
2014. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
biztos,
2014. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
hogy
2014. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
fingom
2014. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
sincs.
2014. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
szerezz önbizalmat!
2014. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj egy A-3 as papírra portrét róla recskázással.
2014. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem veletlenul nez rad hanem azert mert tetszel neki es arra var h vegre leszolitsd ergo szedd ossze magad es szolitsd meg:-))Neki tetszel es ez a lenyeg,csak azert mert azt gondolod h bena vagy,attol o meg jokepunek lat teged es ez igy van jol:-))


Ne szalaszd el ot csak azert mert nem tartod magad sokra,mert utana evekig banni fogod,plusz azon fogsz kattogni h mi lett volna ha:-)))


Beszelgess vele valami sem

Eges temarol es utana hivd el randizni:-)))Semmit nem veszithetsz ha nemet mond (de miert mondana nemet??) viszont lehet h o lesz eleted nagy szerelme:-)))


Szoval hajra:-)))

2014. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
válasz
2014. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!