Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van nála még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála még esélyem? 15/F

Figyelt kérdés

Na szóval, már 1x randiztunk, ha lehet azt annak hívni.

Az osztálytársam beszélt róla, ráírtam facebookon írkáltunk már 1-2 hónapja kb. (nem voltunk sokat, ezért csak napi keveset) és aztán mondta hogy lesz náluk ilyen rock koncert féleség. És hát mondta hogy nem-e megyek el.. Tehát ő hívott meg randizni :D De már én is elakartam csak nem volt merszem se meg semmi hely hogy hova mehetnénk. Na megérdkeztem, felhívtam őket ittvagyok, oké megtaláltuk egymást elsőre nem ismert meg, mert pont sétáltam kerestem őket és hátulról aztán megtapogattam a vállát és úgy megijedt :D Biztos azthitte valami részeg de aztán mikor megfordult már leesett neki h én vagyok. És mivel ő már régebben megbeszélte a barátnőjével hogy a együtt mennek a koncertre és csak azután hívott el engem, ezért hát ott volt velünk a barátnője is. Bementünk, vettünk jegyet és leültünk egy padra így hárman (-.-). Elég kellemetlen volt hogy a barátnője is ott volt, mellé ültem beszélgettünk de kellemetlen volt mind2-nek.Teljesen egyedül nem tudtunk lenni, elküldeni meg nem akartuk mert hát na.. Tehát aztán a lány anyjával jöttek és mentek is haza, és hát az idegen lány szülei korlátozták őt, és hívták a lányt hogy már itt vannak érte és hogy menniük kell aztán olyan gyorsan történt. Egyszer csak mondja megyünk mert ittvannak a szülei és csá, otthagytak.

Aztán még irtúnk de kb fél évre aztán nem írtunk.. Vagyis mindig én írtam rá, és aztán 1x szartam rá mondom ő irjon rám, és ő nem írt! Aztán elfoglaltam magam a tanulással,gépezéssel,videózással. És most megint eszembejutott.. És ráírtam megint! És megint beszélgetünk. Szerintetek akkor most bejövök neki vagy nem vagy csak barátként tekint vagy hülyének néz mert nem történt semmi az első randin vagy mi? Egyébként ő is 15.



2015. jan. 3. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
De hosszú... De ha eddig az oldalig eljutottál szerintem nem sok. :/
2015. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megint egy élettortênet

.... egyet mondhatok : Lêgy bàtor egyszer az életben és kérdezd meg tole hogy mi van!!! Megigêrem ez lesz életed legjobb dontése mert nem egy àtlagos gyàva pasi hanem valaki! Ha igy élnétek akkor nem lenne ilyen problêmàtok!

2015. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megerősítettétek azt amit már sejtettem! Egy lúzer vagyok... Nembaj ez van. Köszi a válaszokat!
2015. jan. 3. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az!!! Csak probàld meg.. minden làny azt szeretnê ha oszinték lennêtek és megkérdeznétek, a bàtorsàgot dijazzuk...
2015. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De most kérdezzem meg, hogy tetszem-e neki, vagy csak így lazán?? Az nem lesz olyan fura neki???? Vagy kellene második randi?? :// Mert hogy csak úgy megkérdezem tőle hogy tetszek-e neki vagy megmondani hogy tetszik nekem..

Nem gáz az ha csak neten írom meg neki hogy tetszik?

2015. jan. 3. 23:15
 7/9 anonim válasza:
Nem vagy lúzer. Vannak olyan fiúk, akik csak később találnak valakit. 15 éves korban az emberek még nem bontakoznak ki annyira, leginkább saját magukkal törődnek, és így lehet, hogy a lány nem gondolt rád még "úgy". Az is lehet, hogy még lehet nála esélyed idővel később.
2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérj egy 2. randit és mond meg neki h tetszel , majd kérdezd meg hogy van-e nálad esélyem és kész!! Bármit mond nem fog összedőlni a világ és legalább bátor voltál ;)
2015. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, szerintem ez lesz. Köszi a bíztatást. Leszarok mindent és bátor leszek!!!!
2015. jan. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!