Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek jó randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek jó randi programok? Lányok, nektek tetszene?

Figyelt kérdés

16F

Győr

A lány akit elvinnék 15L

Nagy tervezgető vagyok.

Ha valamelyik hely mégis zárva lenne,mindenre van B tervem :D


1.randi

Séta a városban(ismerkedés),cukrászda vagy kávézó


2.randi

Séta,mozi,ha éhes akkor elmegyünk enni,Radó sziget(ez egy romantikus csendes kis sziget győrben),bowling(akár a kettőnk közti verseny is :P)


3.randi

Séta,étterem,jégkori,utána beülni valahova egy kávézóba felmelegedni(forró csoki ilyesmik)


Szerintetek ezek jók?



2015. jan. 4. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jók :)

Bár a második túl sok egyszerre. Nem kell mozi és bowling is.

2015. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jók, cuki vagy, hogy így tervezgetsz, de némelyik nagyon sok így együtt. pl a 2. randinál a bowling meg a mozi együtt nagyon sok, időben, energiában és pénzben is. vagy ebben már benne van a b terv?
2015. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mind a 3 teljesen jó, nekem nagyon tetszenek. A séta a városba, az is tök jó. Én kisbéri vagyok és sokat szoktam Győrbe járni.

Este vidd el a Jedlik hídra, az szép amikor világít. :D

2015. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van.az így beletelne egy fél napba.

A mozit hagynám ki belőle inkább mert az szerintem feleslegesebb.+szerintem a bowling szórakoztatóbb és több esély van testi kontaktus létesítésre :)

2015. jan. 4. 11:34
 5/6 talicska012 válasza:
rúgasd be aztán hadd szóljon :)
2015. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem "esélyt" hanem "alkalmat" akartam írni.

És nem a szexre gondoltam.hanem pl. átkarolásra,megfogni a kezét,közelebb kerülni hozzá...

2015. jan. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!