Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Laza, de tartós "szerető-kapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza, de tartós "szerető-kapcsolatba" milyen közös programok férnek bele?

Figyelt kérdés

Sajnos hozzá nem mehetünk,hozzám nem jöhetünk -tehát az otthoni programok kilőve.

De egyáltalán, mi az ami még belefér? Ami nem sok, de még éppen kellemes és belefér egy ilyen kapcsolatba?



2012. ápr. 14. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam a szex még belefér. Mi más kell még?
2012. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi ami nem kockáztatja az elsődleges kapcsolatot
2012. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért várod el, hogy a Te speciális esetedre egy előre legyártott receptet írjunk. Egyébként szexeltek, ha sehol nem lehet?
2012. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy bárki megoldja helyettem vagy megmondja a tuti receptet :)

Feltettem egy kérdést, akinek van ötlete, volt hasonló helyzetben, mond rá valamit, ami talán ad valami ötletet.

Egyébként nyilván van közöttünk szexuális kapcsolat, de csak bizonyos válfaja. Ilyen szempontból elég kreatívan megoldottuk eddig.

2012. ápr. 14. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami mindkettőtöknek belefér =) Ezt csak úgy lehet megtudni, ha megbeszéled vele.
2012. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!