Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A teljesen leszbikus nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teljesen leszbikus nőket kérdezem, hogy mivel nem szeretitek a péniszt, attól még lefeküdnétek egy gyönyörű hermafrodita nővel?

Figyelt kérdés

Esetleg jobban is élveznétek, mint egy nővel?

Meg nem tudom, igaz e, hogy még nővel is csak a csikló orgazmust élvezitek? vagy embere válogatja?


2015. jan. 5. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feküdnék le,mert a nőhöz nekem a punci is hozzátartozik.Mit csinálnék én vele?


És tényleg embere válogatja,de az ujjazás során (ha valaki ügyes) jobban el lehet érni bizonyos pontokat odabenn,mint egy farokkal,úgyhogy én például igénylem,de ismerek olyanokat is,akiknek elég,ha a csiklójukat izgatják.


20/L/L

2015. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor most a biszex nőket is megkérdezném.

Gondolom kipróbálná, csak a vége az lenne, hogy úgyis vagy egy nő kell neki, azért, mert nő, vagy egy férfi

2015. jan. 5. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

1.) "mivel nem szeretitek a péniszt"


Leszbikus vagyok, és nem péniszt nem "szeretem", hanem a férfiakat. Csak a legtöbbször ez a két dolog együtt jár, de nem mindig.


Legutóbb olyan lány volt a párom, akinek volt pénisze, és nem zavart. Sokszor meg is feledkeztem róla, annyira nem volt téma a dolog. Sőt, szeretkeztünk is úgy (életemben vele először), hogy ő behatolt a hüvelyembe a péniszével. Ettől még nyilván nem kívántam meg a férfiakat és nem lettem sem heteró, sem biszexuális.

A nőket szeretem, a finom bőrt, a hajat, az ösztrogén illatát a bőrön.


(Egyébként még úgy is hülyeség az állítás, hogy "nem szeretitek a férfiakat", mert vannak olyan férfiak, akiket kedvelek, csak éppen nem intim/szexuális módon.)


2.) "Hermafrodita nő" helyett, gondolom, pre-op transzszexuális nőt, transznőt, TS nőt, azaz (még) pénisszel rendelkező nőt akartál írni. Az én expárom is ilyen volt.


"Esetleg jobban is élveznétek, mint egy nővel?" - ez elég durván sértő transzfób megfogalmazás volt, mivel sikerült implikálnod, hogy szerinted egy transznő nem nő.

Helyesen (nem, vagy legalább kevésbé sértő módon) így nézett volna ki a kérdésed: "...mint egy cisznemű vagy poszt-op TS nővel?", esetleg még egyszerűbben így: "...mint egy vaginával rendelkező nővel?"


3.) "Meg nem tudom, igaz e, hogy még nővel is csak a csikló orgazmust élvezitek?"


Csikló- és hüvelyi orgazmust éltem át a szeretkezéseink során, általában a párom keze által. Maszturbáláskor is egyszerre használom, ingerlem a csiklóm és a hüvelyem is, és mindkét testrész részt vesz az orgazmusomban.

2015. jan. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!