Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak játszott velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszott velem?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó fiúbarátom egyszer csak elkezdett furán viselkedni és szerelmet vallott én is szerettem őt és egyik nap kikísért a buszmegbe és adott egy szájra puszit. De amikor hazaértem láttam hogy irt hogy lehet nem kellett volna és felejtsük el. 2 hét múlva minden normálisabb lett csak haverok de amikor taliztunk (barátilag) megint megpuszilt és később azt irta hogy nem kellett volna megint. És utána még egyszer elkezdett sziveket írni meg olyan aranyos dolgokat aztán másnap azt irta tekintsek rá csak barátként. Most ez mi ez? Nem értem. A suliba még mindig olyan "szerelmes" tekintettel néz rám és ezt többen is észrevették... És most utál de nem tudom miért.

2015. jan. 5. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

fu, de nem bírom az ilyen fiúkat. nem tudom,h hány évesek vagytok,de amit csinál ,az éretlenség.

csak az a baj,h azt nem veszi észre ,h az érzelmekkel szórakozik.

nekem is volt hasonlóban részem, és most már örülök neki,h vége , vége a bizonytalannak a kételyeknek . már nem is beszélünk.

2015. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ő 15 éves én pedig 14.. de ma is iskolába egyfolytába bámult és nagyon utálom.. pedig nagyon szerettem:( és sajnáltam is hogy ez volt, de nem értem ennek mi volt az értelme?!
2015. jan. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!