Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmenjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek egy randira éjjel 1 kor egy olyan pasival akit interneten ismertem meg?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy aranyos fiúval. Érdekes módon éjjel 1 kor akar és tud csak randizni velem, mert állítása szerint ő csak éjjel ér rá, nappal sokat dolgozik egészen késő estig. Érdekes módon a Margitszigeten akar talizni velem. Nekem kicsit furi, belemenjek?
2015. jan. 6. 19:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
tuti a belsőd miatt szeret!
2015. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
20. Az van :)
2015. jan. 6. 19:29
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
az a pasi vagy éjjeli bagoly, vagy vámpír, vagy szervkereskedo :D én a helyedben nem mennék bele. Ráadásul a spray maga semmit nem ér, ha a pasi hamarabb reagál mint te.
2015. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
fszom.... találkoztok a valahol, ahol van sok ember és közel van a Margitszigethez... könyörgöm, a budai és a pesti oldalon is van egy csomó hely, ahová be lehet ülni, vagy valami ((((előtte))).... bár ettől még lehet szr az emberismereted...
2015. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Marci911 válasza:
Ha LÁTTAD SKYPON akkor igen az arcát de ha nem akkor egy táskába egy kést vagy paprikasprayt vigyél magaddal a város szép este :)
2015. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilyen h*lye kis πcsa vagy, vagy qrvára ráérsz szórakozni!?

17/L

2015. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

nem mennék

24L

2015. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Menj bele!

Vigyél titokban egy tucat (úgy is bandában "kemények") cigó testvírt és ha gond van szétkapják :D

2015. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Már egyszer válaszoltam, de inkább írok még egyszer: NE MENJ EL VELE! Nem létezik, hogy napközben nem tud megszervezni egy randit.
2015. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Akkor megvan,hogy miről fog szólni az összes hiradó. 'Egy fiatal lány hulláját találták meg a Margitszigeten."
2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!