Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küldött a haverjával nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldött a haverjával nekem egy hatalmas nagy rózsa csokrot, akkor valószínű, hogy nem csak megfektetni akar!?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkoztam egy nagyon jóképű helyes sráccal. Beszélgettünk. Nagyon megtetszett. Pár napra rá küldte a csokrot. (Kinyomozta a címemet nem volt nehéz kisvárosban lakunk) Teljesen el vagyok ájulva !!! Csak hát jóképű meg nagy csokor rózsa meg minden, hihetetlen...
2015. jan. 7. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
úgyis megdugatod magad
2015. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Sok mindenre képesek vagyunk a szexért...
2015. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy csak lefektetni akar, azt úgyis az idő dönti el.
2015. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindössze egy csokor amit még csak nem is ő adott át te meg el vagy ájulva. Ilyenkor olyan szar hogy nem vagyok jóképű. :D
2015. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért baj, h nem ő adta át? :O

Hiszen nem randira jött.

2015. jan. 7. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nálam alap hogy én adom át, pl.
2015. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerinted mit csinált volna, ha csak meg akar dugni?
2015. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg kell köszönnöd a csokrot,ebből még lesz valami:)

Szerintem ő is el van ájulva tőled.

2015. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát akkor még egy szálat sem küld
2015. jan. 7. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönd meg és üzenj vissza neki! Nyilván várja, hogy reagálj. Azt, hogy ájuldozol, kevés, ha te is benne vagy, hogy közelebb kerülj hozzá. És ha megfektetni akar? Úgy is kiderül hamar, ez még nem indokolja, hogy ne áll szóba vele. Egyébként minden pasi azt akarja csak nem mindegy mikor. Adj neki esélyt, ha neked is bejön.
2015. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!