Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves csajszi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves csajszi vagyok és a Balatonon kikezdett velem egy lány a büfében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég normális lány, de már szexkapcsolatot szeretne velem. Azt mondta ez a viszony más, mint a fiúknál. Eddig még nem volt lezbi kapcsolatom, de nagyon szimpi a csaj és a fantáziámat is be tudja gyorsan indítani. Van olyan köztetek, akinek már van ilyen fiatalon tapasztalata lezbikus téren, illetve volt már ilyen kalandja?
2008. aug. 19. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, de nem lezbikus, hanem leszbikus. Én a helyedben hanyagolnám a dolgot, ha eddig nem érdekelt a téma. Ha viszont voltak erről fantáziáid, akkor nem olyan gáz. De azért 15 évesen még a fiúkkal való szex is majdnem korai, nemhogy lányokkal. Mondjuk így tuti nem leszel terhes...
2008. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Olyat tud mutatni Neked amit egy fiú sem. Menj bele a játékba nyugodtan, nem fogsz csalódni hiszen egy csaj sokkal jobban tudja mi kell egy csajnak igazán!
2008. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Menj bele, ha téged is érdekel a dolog. Ne hagyd hogy bármit ráderőltessen csináld ami jól esik. Aztán majd elsőntöd, hogy ez komoly vagy csak kiváncsiság. Bajod nem lesz belőle.
2008. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán hány éves az a lány? :S

Szerintem ne menj bele, még nagyon fiatal vagy, nem tudsz helyesen mérlegelni!

Egy az (és nem érdekel, ha lepontoztok), hogy van abban valami undorító, amikor olyanok emberek, akik "nem szorulnak" rá a saját nemükre (tehát alapvetően nem a saját nemükhöz vonzódnak) ki akaják próbálni az ilyen kapcsolatot is a poén kedvéért, ... a másik, hogy nem ismered azt a lányt, és egy ilyen kalandnak nagyon kellemetlen következményei is lehetnek... Pl. világgá kürtöli - ami tíz évvel idősebben talán nem érdekelne, de amíg iskolába jársz, stb., eléggé cikin sülhet el.

2008. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Én 16 évesen kipróbáltam,nem mert izgatott a dolog,tudod,azt hiszed az jobb lesz mint a fiukkal,hát mit mondjak nem volt nagy durranás,sőt utána iszonyatosan büntuatom volt,szégyeltem magamelőtt magamat.Ha megakarod tenni,úgyis megfogod,én is így voltam vele,nem bírtam volna ki,de nem esett jól,az orgazmus után rögtön szar volt.Csak tapasztalatszerzés,de nem dicsekszek vele,ha a fiukat szereted neked is büntudatod lesz,de tedd meg utána meg már nem fog többet izgatni,mindenki a maga baján tanul,de az okos másén.Jó döntést
2008. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
mit veszíthetsz vele? semmit. szerintem, ha szeretnéd, menj bele, csak a diszkrécióra vigyázz, és egyáltalán nem kell, hogy bűntudatod legyen, és nem is lesz, ha nem úgy állsz hozzá, hogy nem helyes, amit teszel. könyörögöm, szabad világban élünk, tegye mindenki azt, amihez kedve van.:)
2008. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!