Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne szúrjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne szúrjam el?

Figyelt kérdés
Elhívtam az áhított hölgyet sétálni, hogy megismerjem. Nem biztos, hogy teljes mértékben tudja mit szeretnék (lehet, hogy baráti találkára számít). Ha bókolgatok neki és a séta végén elhívom egy következő találkozóra, biztosan tudni fogja mit akarok, igaz? Légyszi írjatok pár dolgot, amivel elszúrhatom az egészet, tehát ne tegyem meg séta közben!

2015. jan. 10. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegnap már feltetted ezt a kérdést, nem?
2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok? milyen kapcsolatban álltok?
2015. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igent mond következő találkozóra, akkor csókold meg :D
2015. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem kérdeztem, de ha van hasonló kérdés belinkelhetnétek! Eddig egy komoly beszélgetésünk volt, meg pár egy-két mondatos párbeszédünk (csak összefutottunk). Ő 18 éves, én 17.
2015. jan. 10. 12:32
 5/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
41%
Ha olyan dolgokat olvasol hogy hogyan szurhato el,akkor Nagy eselyed van ra hogy elszurod.A masik pedig sajat tapasztalatokat kell gyujtened,mert az egyeniseged igy fejlodik,es legalabb nem kell okolnod senkit ha nem job be az adott tanacs,velemeny.Erezni fogod hogy mit kell mondani,es amikor igy erzed meg is csokolhatod,vagy elhivod egy masik alkalomra.Nem kell sietni.En is felenk vagyok,es ha bizonytalannak erzem magam akkor varok egy kicsit,es tobbet beszelek.
2015. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Nem biztos, hogy teljes mértékben tudja mit szeretnék (lehet, hogy baráti találkára számít)."

Ennyire nem lehet rossz véleményed a nők észbeli képességeiről. Ami a bókolgatást illeti, ne vidd túlzásba, mert kilóg a lóláb, és azzal pont az ellenkező hatást éred el. Beszéltesd, és figyelj oda, mit mond. Annyira, hogy akár el is tudd ismételni, amit hallottál. Ebből érzi majd, hogy fontos neked, hogy figyelsz rá. Puhatold ki, mi érdekli, és arra irányítsd a beszélgetést. Ha azt látod, hogy 2 perc eltelik anélkül, hogy a mobilját nyomkodná, sínen vagy. :))

2015. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!