Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan lányt aki "elit iskolába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt aki "elit iskolában" szín jeles azt érdeklik egyálatalán a fiúk?

Figyelt kérdés
? mert 1 olyan csajszi nagyon bejön csakhát...
2010. febr. 6. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne mostani párom kitűnő tanuló gimnazista volt, nagyon is érdekelték a fiúk 3 éve párkapcsolatban élünk, jövőre jön a házasság :) (20/F)
2010. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
naná :) én is kitűnő voltam az ország 6. vagy tudomismár hanyadik iskolájában meg 465 pontom volt a felvételin, mégis van 2.5 éve barátom :)
2010. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
persze! csak ha 15 éves nem biztos hogy pasikkal akarja magát lefoglalni....
2010. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

én egy pesti elit suliba járok, 4,8 az átlagom és érdekelnek a fiúk. azonban pl. nálunk nagyon nagyok az elvárások és állandóan tanulni kell, így alig jut időm ilyenekkel foglalkozni. nem azért, mert stréber vagyok, csak orvos akarok lenni és ezért kell tanulnom..volt egy olyan időszak, amikor egyáltalán nem akartam ismerkedni srácokkal, mert nem akartam, hogy elterelje a figyelmemet a tanulásról. ha szerelmes vagyok, képtelen vagyok tanulni.

16L

2010. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Előzőnek! De, pont ezt hívják strébernek.
2010. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
téged meg aberráltnak. nem tudtam, hogy manapság gáz, ha az ember el akar érni valamit. én nem vagyok stréber azért, mert tanulok, de te biztos sikertelen lehetsz.
2010. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Én az ország 2. legjobb gimijébe járok és nem érdekelnek a fiuk... De a lányok igen:) 14/F
2010. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát....nmbiztos, de egypróbát azért megér,...:)

ha tetszel neki, akkor felfogod kelteni az érdeklődését, mégha eddig nemis volt neki.

2010. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is az orvosira készülök (eddig mnden 5ös) és most fogok érettségizni,de én abba a kivételbe tartozok aki szórakozás meg pasizás nélkül nem tud meglenni :D anélkül unalmas az élet :D de attól függtlenül én is el akarom érni a célomat :)
2010. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is kitünő vagyok és nagyooooon :|:D

attól hogy valaki tanul még nem szent...

2010. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!