Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most barátság vagy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda :) kérdése:

Ez most barátság vagy többet akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyok, haverok vagyunk, sokat hülyülünk. Nekem van barátom, és szeretem is, viszont a srácnak nincs senkije.

Tegnap megvártam suli után, mert azt mondta, hogy mesélni akar valamit.

Szóval, megvártam, és megkérdezte, hogy hazakísérhet-e, én meg annyira megdöbbentem, hogy rávágtam, hogy persze...

Hazakísért, 1,5 órát dumáltunk mindenféléről, és egyszerűen nem akart hazamenni. (kb. az 5. busszal ment el, ami jött, mert a buszmegállóban álltunk)

Azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, ha kibontom a hajam, és sokszor megölelt, csak úgy.

Ez most mi???



2015. jan. 11. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozik.
2015. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd-
2015. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beléd esett, és próbálkozik, annak ellenére h barátod van.
2015. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Uszítsd rá a barátod
2015. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Többet akar barátságnál :)
2015. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Kedves 4. kommentelő!

Inkább nem. :D

2015. jan. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!