Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátként tekint rám vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként tekint rám vagy többet akar? Hogy mutassam ki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú,azt hiszem,hogy én is neki,de nem biztos...Midnig csipkelődik,ha találkozunk,szemezik velem,közben mosolyog,beszélgetés közben többször megérint, egyszer említettem neki,hogy egy fiúbarátom jön hozzám,erre ő később emlékezett, féltékeny is (szerintem) egyfolytában kérdezget..mindenről...Egyszer közölte,hogy minden nap felhívna,ha járnánk,meg zavarta,hogy bezzeg a kutyámat puszilgatom...Szerintetek?

2015. jan. 4. 17:55
 1/10 NewFreeee ***** válasza:
Mondjuk mondd meg neki...
2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NewFreeee ***** válasza:
Ha ennyiből nem esett le neked hogy többet szeretne akkor elég gáz. És nem zavarta, hogy puszilgatod, csak ENYHÉN utalt rá, hogy akár őt is puszilgathatnád... Nők... -.-" Nem csoda, hogy nem értjük őket, ha sokan még önmagukkal sincsenek tisztában...
2015. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha tényleg tetszem neki,ő miért nem lép?
2015. jan. 4. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert előbb ő is észre kéne vegye hogy neked is tetszik...valamiféleképpen mutasd meg vagy utalj rá hogy így van :)
2015. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor rákérdeztem,hogy szeretné-e ,hogy inkább őt puszilgassam a kutya helyett,hogy hát ő nem....
2015. jan. 4. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor megkerdezted h szeretne e h a kutya helyett ot puszilgasd e az nagy hiba volt. Mondjuk en siman ravagtam volna h aha:D. Beszelj vele tobbet, es utalj arra h mennel vele randizni. Pl kerdezd meg h lattad e mae ezt meg ezt a filmet? Vagy voltal e mar abba a cukraszdaba, etterembe, kocsmába? (Megjegyzem, kocsmába a legjobb randizni)

Nyilvanvaloan be jossz neki, most adj jelet h te is ierdeklodsz. Am hany evesek vagytok?

2015. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk.Filmeztünk már nála és nálam is,de semmi se történt...
2015. jan. 6. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:

"Amikor megkerdezted h szeretne e h a kutya helyett ot puszilgasd"... azt kellett volna mondanod, hogy majd ha neki is olyan hosszú és szőrös farka lesz.

Egyébként meg 21 évesen ilyen kérdést kiírni...

Azt gondoltam, 11 vagy.

2015. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad a kutyáddal és ha beszáll ő is, akkor többet akar!
2015. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a "bezzeg a kutyádat puszilgatod" egyértelműen leeshetett volna. Igaz,fiú kezdeményezzen de mire fel ha nem kap minimális visszajelzést? Próbálj hozzá közeledni ha neked is tetszik a srác.
2016. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!