Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két minden tekintetben nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két minden tekintetben nőies biszex vagy leszbikus nő észreveszik egymáson, ha tetszenek egymásnak?

Figyelt kérdés

Előbb utóbb az egyik észreveszi a másik tekintetéből, vagy hanglejtéséből, hogy ő sem hetero?

vagy egyéb nem tudatos, nem tudom milyen, valamilyen jelekből?


2015. jan. 11. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valójában minden nő nyalná a másik punciját
2015. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden ember észreveszi,ha tetszik neki a másik ember,mert mitommén úgy néz rá,úgy beszélget vele stb.Függetlenül a nemi identitásától.Nehéz megfogalmazni,ezt érzi mindenki szerintem.
2015. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hajj istenem, már látom, hogy sosem fogok választ kapni erre
2015. jan. 11. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan leirtad a kérdésben a választ!
2015. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én az egyik barátnőmnek már a puszta jelenlététől azt érzem, hogy ő valahogy más, mint a többi nő, és én is máshogy érzem magam vele, mint a nőkkel általában.

Meg néha ahogy rám néz, úgy érzem, mintha tetszenék neki, meg amilyen hangsúllyal beszél hozzám. Amikor a szemébe nézek, mintha azt látnám, hogy látja rajtam, hogy tetszik nekem, lehetséges ez? tudom, hogy van barátja amúgy

2015. jan. 11. 19:34
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval olyan helyzetre gondolok, amikor mindketten azt feltételezik a másikról, hogy hetero, és fel sem merül bennük, hogy bepróbálkozzanak egymásnál.
2015. jan. 11. 19:40
 7/11 A kérdező kommentje:
ti is így értettétek?:)
2015. jan. 11. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ha megvan az a sokak által emlegetett szikra, és izzás is, akkor úgy vélem igen.

Az meg sajnos egy másik dolog, hogy ennek hangot mertek-e adni. Biztos ő is úgy van vele, mint te, hogy "úristen, nem tudom mi van velem", viszont lépni nem mer...

Voltam már ilyen helyzetben, azóta is életem egyik nagy szívfájdalma, hogy semmi nem lett belőle. Sajnálom, hogy akár egy ittasabb estén is, de nem léptem valamit, csak csendben vártam... és semmi.

26L

2015. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, hogy azt hittem, a másik is úgy érez... aztán mikor már nem érdekelt, tiszta fejjel átgondoltam, és rájöttem, hogy csak én láttam bele többet, mint ami, mert beleakartam látni többet. Volt ennek az ellenkezője is, pár év múlva jöttem rá, hogy hát igen, az viszonzott volt... de egyikünk sem lépte volna meg. Tehát úgy gondolom, hogy észre lehet venni, csak próbálj meg maximálisan elvonatkoztatni attól, hogy te hogyan érzel. És lehet így tesztelgetni az illetőt, különböző kérdésekkel,rá vezetni dolgokra, amikből ő nem von le következtetést, ha nem érez úgy.Egyébként idősebb fejjel már sokkal jobban látja át az ember a dolgokat, többnyire hamar kiderítem, hogy lehet-e esélyem,és hogy mire. Persze, ehhez kommunikálni kell. Utcán pl. lövésem sincs, hogy ki leszbikus, és ki nem, csak akkor ha "úgy" mosolyog. De akkor is végig nézek magamon, hogy van e rajtam valami, amin lehetne mosolyogni. :D Rólam sem mondaná meg senki, emiatt nem tudom hová tenni, ha esetleg történik ilyen.
2015. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztató válaszokat.

utolsó erre írnál néhány példát is, hogy megértsem, mire gondolsz? mert tapasztalatlan vagyok az ilyesmiben

"És lehet így tesztelgetni az illetőt, különböző kérdésekkel,rá vezetni dolgokra, amikből ő nem von le következtetést, ha nem érez úgy."

2015. jan. 13. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!