Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok "elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok "elérhetetlen és titokzatos" azzal mindent elrontok? 21/L

Figyelt kérdés
Pl. első randin, elsőre hagyom, h megcsókoljon. Utána ha úgy adódik én csókolok előre. Pár randi után okés ha történnek komolyabb dolgok is. S már első tali után képes vagyok totál belezúgni valakibe. S ezt a tudtára is adom. Na jó nem konkrétan. De pl. most első két tali után mondtam, h milyen jól érzem magam vele, s hogy mennyire hiányzik ha nincs velem. S totál rástresszelek mindenre. S úgy tűnik ezzel sikerül mindenkit elijesztenem. De miért? Vagy hogyan fogjam vissza magam?
2015. jan. 11. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, ahogy van.
2015. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Olyan embert keress aki ilyen nőt keres :)

19F

2015. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Pár randi után komolyabb dolgok is?? szerintem ez nem elég jó.
2015. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Én is hajlamos vagyok hamar beleesni valakibe és nagyon. Sokakat ez megijeszt. Nekem az vált be hogy elfoglalom magam mindenfélével hogy napközben ne terelje el senki a gondolataim. Amikor meg vele vagy akkor csak szimplán próbálnod kell vissza fogni magad. Tudom hogy nagyon nehéz. :/
2015. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
87%

Nem mindenki egyforma.

Én pl. ha nem érzem,hogy kellek és hogy akarna is,akkor el is megy a kedvem tőle.

Sose értettem ezt a "ha nem küzdhetek meg érte,akkor nem is kell" filozófiát,de másoknak meg ez kell.

2015. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem látok ebben olyan nagy hibát. Engem biztos nem ijesztenél el. ;)

Keress olyat akinek ez bejön, mondjuk engem, én is kicsit hasonló vagyok. :)

2015. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Randizol velem? Ha szeretnéd lehet egyből a harmadik randink is.
2015. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik előttem írónak igaza van. Keress olyat akinek ez bejön. Férfi létére a párom is ilyen, hamar belém szeretett és én is belé szóval így könnyű volt.
2015. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne, az ember nyilván azért randizik.. Ha jól sikerül, mitől kellene megijedni? :) Tetszene.


20/F

2015. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Röviden: nem.

Bővebben: Úgy vettem észre, hogy manapság sokan félnek az elköteleződéstől. Valószínűleg ez az oka, de nem hiszem, hogy egy ilyen pasi kell neked.

2015. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!