Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rajtam kívül, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül, akinek a szemében egy kölcsönös vonzalmon alapuló párkapcsolat már egy ilyen elérhetetlen álomképnek tűnik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 09:47
 1/10 Kerida ***** válasza:
100%
Nem, nekem a kölcsönös megértésen alapuló párkapcsolat tűnik álomképnek. :(
2014. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán a párkapcsolat tűnik álomképnek, főleg azért, mert kizárt, hogy lenne olyan lány, aki képes lenne vonzódni hozzám. Nem csoda, hogy 27 évesen még soha sem volt senkim.
2014. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyre inkább úgy érzem, hogy ebben csak valami szerencsés kiválasztottak részesülnek.
2014. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es, 3-as komment nagyon jól fogalmazta meg, így csatlakozom a véleményükhöz. Nekem is csak sajna álomkép marad...
2014. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Kerida! Ugyan azt írta a kérdező!

Különben meg, hogy ne álom legyen, azért tenni is kell!

2014. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ős komment:

Mi van akkor, ha teszek èrte és mégis kudarc az eredmény?

2014. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kerida ***** válasza:

Kölcsönös vonzalom számít, hogy összejöjjetek... kell az, hogy kívánjátok egymást.


A kölcsönös megértés pedig az után van amikor összejöttek. Hogy tud tolerálni a másik hülyeségét, bónáit, perverzióit.


Én nagyon toleráns voltam a kapcsolataimban. Mindig arra törekedtem, hogy nemcsak szeretők barátok is legyünk. Hogy elmondhassuk egymásnak a hülyeségeinket, hogy ne kellejen semmit szégyellni a másik előtt. Én meghallgattam a férfit, és amikor én mondtam el a gondolatim a vágyaim, akkor jött az ítélkezés...


És bevallom a sokadik kudarc után már nagyon meguntam, hogy nem lehet egy férfivel őszintén megbeszélni a dolgokat, hogy ha elmondom engem izgat, mi mozgat meg... akkor elszörnyülködnek.


Így idővel már kedvem sem lett őszintének lenni. Játszottam jó kislányt... de erre is rá lehet unni és megyek tovább.

2014. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kerida, míg a kölcsönös vonzalom sem adatik meg valakinek, addig a kölcsönös megértés egy teljesen másodlagos dolog. Ha nem jut el valaki odáig, akkor nincs is vele gond.
2014. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kerida ***** válasza:
Igazad van utolsó, de én magamról beszéltem :)
2014. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem álom, hanem lehetetlen.


Álmoknál van motiváció, stb, remény, szikra, lehetőség vagy nevezd aminek akarod a megvalósulásra.


Kapcsolatnál esetemben nincs semmi a fent felsoroltak közül, mert nem tudok és nem is akarok bízni a másik félben. Sokszor b@$ztak már át, rengeteg időmet vették el az életemből, nincs szükségem még 1 időpazarlásra, ami évek után mondja, hogy szia.


26F

2014. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!