Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van joga megmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van joga megmondani egy lánynak akivel háromszor randiztam, hogy elmehetek bulizni (discoba) a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Számon kérte rajtam,hogy mi az,hogy az ő engedélye nélkül elmentem discozni.

Én úgy gondoltam,hogy semmi köze hozzá még,hogy mit csinálok a szabadidőmben ,így lényegében mondtam neki,hogy le is út,fel is út picikém.

Szerintetel jól tettem?



2015. jan. 12. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészen úgy tűnik.
2015. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted.. Ha már most ilyen volt,mi lett volna ha együtt letettek volna?
2015. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hogy neki nincs joga ebbe beleszólni, de még ha konkrétan a bnőd lenne, akkor se sok választási lehetősége lenne.


Jól tetted.

2015. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is elküldtem volna. 24L vagyok, és azt veszem észre, hogy még pasiban is egyre több az ilyen. Valamelyik nap nekem a 3. talim lett volna, és azt kérte számon, hogy hova megyek másnap, neki nem szóltam róla. Én meg csak nézek, hogy miért kéne beszámolnom róla, hogy időpontom van valahova...
2015. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

3 randi után?

Max jó fej vagy és megemlíted neki... De hogy engedélyt kérni.. .Ne vicceljen már...

2015. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mindenkeppen jol tetted,mert nem vagytok ossze kotve.
2015. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
haha röhejes a csaj
2015. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!