Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es férfi meleg kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfi meleg kérdés, vélemények?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem december elején egy korombeli férfivel,akiben sajnálatomra bele is szerettem,egy élvezett volt vele lenni úgy testileg mint lelkileg.Akkor még azt beszéltük meg hogy január elején keressük egymást de én 1 hét útán már elkezdtem hivogatni,sms-eket küldözgetni stb.Január elejére beszéltünk meg randit de aztán utóljára január 5-én amikor kerestem, összevissza variáltuk az egészet,a végén azt üzente hagyjuk.Probálkoztam még jó párszor utána elérni,üzengettem,hivogattam de nem reagált már semmire.Utolsó sms-re amiben azt üzentem:ha meggondolod magad nyugodtan hivj,szivesen találkozok veled (ebben vagy abban a városban)! egy rövid választ kaptam tőle,Rendben köszönöm-írta.Azóta eltelt egy jó hét de még nem jelentkezett,szerintetek fog még valaha?Tudom.a tolakodásommal elzavartam mellőlem,reménykedjek még?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

Uj: ha lehetne akkor inkább korambeli vagy idősebbektől várnék tanácsot,akár privátban is.



2015. jan. 12. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok még 40 éves, de az a meglátásom, hogy minél erősebben szorítanád a szappant, an(n)ál gyorsabban csúszik ki a kezeid közül.


Ha akarna még veled találkozni, akkor nem így viselkedne. Hagyd a fenébe szerintem. Ne fuss olyan busz után, ami elindult és nem vesz fel, mert akkor túl messze kerülsz a megállótól és lekésed a következőt is.

2015. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem vagyok a korodbeli se meleg, de szerintem ha nem érdekelnéd mondta volna, lehet hogy mostanába sok munkája van, nem ér rá :(
2015. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el ,abból már nem lesz semmi .
2015. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-es: egyet értek veled viszont azt is tudom,magam szúrtam el ezt a kapcsolatot,túlságosan rászáltam,rajongásig voltam oda érte,szerintem megijedt.Nem a munkája miatt nem hív,megvagyok győzödve.Az utolsó sms-re már nem vártam választ részéről.Egy elvált férfiről van szó,aki többször hangoztatta hogy szeretne engem látni csak a folytonos telefonálás,sms-eim elriasztották.

2015. jan. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!