Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a meleg férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a meleg férfiak kezdeményeznek hetero férfiaknál?

Figyelt kérdés
És a nők miért nem képesek erre ?

2013. aug. 19. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Te hülye vagy ecsém. Komolyan mondom.
2013. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A nők is szoktak. Nézzél ki jól és megtudod.
2013. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
hát mert szép szavakkal szoktál illetni azokat a csajokat, aki rámászik a pasikra..
2013. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

Ha egy férfi heteró, nem hiszem, hogy ő is kezdeményezne egy másik férfinál. Ellentmondás.


A nők is szoktak kezdeményezni.


Van még kérdés?

2013. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

#3: neked valami látens meleg fétised van amúgy? Akkor sorolom:


1) nők is kezdeményeznek. Hogy te nem veszed észre, vagy nálad nem teszik, az mind a te hibád

2) melegek csak akkor kezdeményeznek heteronál, ha valami jelet félreértenek és/vagy az adott "hetero" férfin érzik, hogy mégse hetero. Ha bármelyik igaz rád, akkor szállj magadba, hátha igazából rossz térfélen játszol

3) mint férfi talán elsősorban azt a kérdést kellene feltenned magadnak, hogy te miért nem kezdeményezel nőknél. Félsz? Nincsenek tökeid? Növessz egy párat.


Sok sikert az élethez.

2013. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Meleg vagyok,de nem kezdenék heteróval!!!! Hererók undoritóak és nem cukik és igénytelenek:) Inkább egy olyan cicafiú mint én aki helyes és aranyos és a lányoknak is bejön:P Bocsika ez nem provokáció,de én így vagyok vele:D
2013. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Kezd felmelegedni a helyzet, szóval fogjátok vissza magatok. :)
2013. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7-es vagyok ohh lepontoztatok:) Csak írtam a véleményem.
2013. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

5ös!Miért lenne az én hibám?Kur.vára nem az enyém.

Melegek nem csak annál kezdeményeznek akin érzik,hogy meleg,lehet téged leitattak és úgy dugtak meg és azért nem emlékszel rá,itt meg keménykedsz :D


i mondta,hogy nem kezdeményezek nőknél te nagyon hülye?És miért csak nekem kéne kezdeményeznem ?

2013. aug. 19. 22:53
 10/22 anonim ***** válasza:

6/7: ez azért elég sztereotip kijelentés volt, hogy a heterók igénytelenek... A melegek sem szeretik ha rosszakat mondanak róluk, gondolom tisztában vagy ezzel, szóval nem hiszem, hogy ilyeneket kéne írogatni. Ezt Bi-ként mondom.


kérdezőnek pedig: ha meleg pasik "leszólítanak" örülj, mert valószínűleg jó pasi vagy. Ha nők viszont nem, akkor kicsit ellentmondásos a dolog:D Mellesleg "társadalmi berögződés", hogy egy férfinak "kell" kezdeményeznie. Nem minden esetben tartom helyénvalónak ezt a kijelentést, de ha akarsz valamit egy lánytól embereld meg magad és "légy férfi"! nem várhatod, hogy a nők rohangáljanak utánad.

2013. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!