Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rákérdezzek, hogy akarja-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek, hogy akarja-e velem folytatni vagy korai?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy ideje egy sráccal (2 hónapja). Nem számított, hogy milyen gyakran találkozunk, heti többször-e vagy másfél hetente (össze-vissza volt, de nem is zavart, rendszeresen beszéltünk is, keresett). Viszont úgy érzem, hogy beleszerettem. Kb egy hete találkoztunk utoljára. Utána 3 napra rá jelentkezett (én előbb írtam neki, de nem nézte meg). Azóta azért mindennap tudunk valamennyit beszélni, általában én írok rá. Már NAGYON hiányzik! Rákérdezzek, hogy akarja-e velem egyáltalán folytatni vagy kérjek tőle találkozót? (Ez így rossz, hogy kb egy hete majdnem mindig én keresem és még találkozóval is zaklassam. Már úgy érzem, hogy zaklatom. Meg lehet, hogy úgy fog neki lecsapódni, hogy hisztizek, pedig csak nagyon hiányzik és rossz, hogy nem vagyok neki olyan fontos, mint ő nekem. Arra is gondoltam, hogy jobb lenne abbahagyni, mert csak kiidegel. Abbahagyjam vele, mert csak kiidegel és úgy megnyugszom vagy próbáljak meg kérni tőle még egy találkozót - és ha a napokban nem találkozunk, akkor hagyjam ott? Futni sem akarok egy férfi után.

23L



2015. jan. 14. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
elég érdekes. én ezt 15 nap után már tudom, hogy igen vagy nem és ha nem rövid zár. találkozzatok és beszéljétek meg.
2015. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Eddig minden rendben volt. A legutóbbi találkozón sem voltak kimondottan jelek, minden úgy tűnt a legnagyobb rendben van. Azóta nem tudom mit csináljak vele.

2015. jan. 14. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana tiszta vizet önteni a pohárba.

Tisztázzátok le, hogy ki mit akar, vár, szeretne és érez.

2015. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt hogy beszélgettünk 2 hétig terveztük a találkozót majd lemondta az utolsó nap :D:D:D:D nem árt tudni mi merre hány méter
2015. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Végül is kértem tőle egy találkozót. Akkor legalább tudunk beszélni.

2015. jan. 14. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ha úgy érzed,hogy beleszerettél,akkor úgysem hagyna nyugodni a dolog ha feladnád.Az mégjobban "kiidegelne" ha megbánnád utólag,hogy a francba nem kellett volna ilyen könnyen feladni.Hívd el valahová szórakozni,ahol sokat nevettek és jól érzitek magatokat,ebbe semmi nyomulás nincs,aztán ha igent mond a találkozóra,majd a randi után eldöntöd érdemes e még ennek a dolognak esélyt adni.Szerintem nem kéne ilyen könnyen elengedned!
2015. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó pár napja rágódok már ezen. Igen, tudom, hogy lehet, hogy meg fogom bánni.

Ha egyszer jól érezzük magunkat, attól még lehet, hogy ugyanúgy nem fog keresni, mert a legutóbbi találkozókor sem volt semmi jele, hogy eltűnik.

Utána kell járni, hogy mit akar, megbeszélni.

2015. jan. 14. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha alapból nincs semmi baj csaj annyi hogy ritkán talalkoztok es ez rossz, akkor én sem javasolnám a szakitast. Találkozni kell, megbeszelni a dolgokat, ki mit érez a másik iránt, aztán utana meg ahogy lehet sűríteni a randikat.
2015. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Kuldj neki uzenetet:dugjunk.
2015. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
koreai
2015. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!