Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl korai? Miért pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai? Miért pont engem választott?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Négy nappal ezelőtt rámírt egy 24 éves fiú, akivel nagyon közel lakunk egymáshoz, de csak látásból ismertem, sosem beszélgettem vele. Szóval egyszer csak írt nekem facebookon és így elkezdődött az ismerkedés. Elég sokat beszélgettünk így, majd bókolni kezdett, hogy szimpatikus vagyok neki, örül, hogy jobban megismerhetett. Nekem is nagyon szimpatikus. Tegnap este találkoztunk. Nagyon zavarban volt végig, így a beszélgetés is kicsit nehezebben indult el. A randi végén elköszöntem és haza indultam, de ő arra kért, hogy maradjak. És megvolt az első csók. Én is akartam, jó volt. De kicsit korainak érzem...meg nem akarok könnyen kaphatónak tűnni... Baj ha már az első randin megtörtént a csók? És azt sem értem, hogym miért írt nekem, hiszen sohaa nem beszélgettünk azelőtt, nem tudom, hogy mit láthatott meg bennem, hiszen a társaság amibe jár tele van jobbnál jobb csajokkal. Persze szeretném, ha ennek lenne folytatása, de nem vagyok tapasztalt szerelem terén.

2014. dec. 28. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi. Örülj neki:)
2014. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Csak meg akar dugni. :P
2014. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így karácsony táján, hogy legtöbbször szétvet az unalom, én is mindenkivel szóba állok, és minden programra vevő vagyok :D
2014. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

K-O-M-M-U-N-I-K-Á-C-I-Ó

Beszéld meg vele, hogy mit akarsz és kész!

2014. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális az első randis csók.


Kb. 15 lánnyal randiztam az életemben és soha egy lánnyal sem feküdtem le/jöttem össze később, akit ne csókoltam volna meg az első randi végére. Ha nincs az első randin csók, az pont annak a jele, hogy nem érdeklődik irántam a lány.


Azért írt neked, mert csinosnak talál. Kész. Ennyi. Ne keresd mélyebb okát.


22/F

2014. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mit láthatott bennem"


Naivitás,ártatlanság,tapasztalatlanság,szeretetéhség,könnyű préda. Az is lehet hogy egy fogadás alanya lettél,nem ritka.

2014. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mostani barátommal az első randin már volt több csók is:D Ez nyár közepén történt:)

Szurkolok nektek!

2014. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy szerinted jó nők veszik körbe, semmit sem jelent. Neki te tetszel és bátor volt, nem mert volna mindenki rád írni csak így!
2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!