Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randizni, vagy most nála a labda? Nem túl egyszerű a helyzet.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit június környékén ismertem meg. Randiztunk párat, jól éreztük magunkat, ő is nagyon érdeklődő volt felém, tehát volt kölcsönös vonzalom.


Mint kiderült, ő akkoriban "nem rég" (márciusban) lett kidobva egy 4 éves kapcsolatból, ami nagyon megviselte, és velem csak próbálta feledtetni a bánatát. Ezt még azelőtt elmondta nekem személyesen, mielőtt bármi lett volna, és az utolsó randin elmondta, hogy ne haragudjak, már jött volna aminek jönnie kell, de még nincs készen erre, és nem akar velem kitolni azzal, hogy komolyabb érzelmek nélkül, ilyen állapotban belevágjon. Ezt nagyon korrektnek gondoltam, és nagyon sajnáltam is a helyzetet. Utána még találkozgattunk 1-2-szer, majd egy nagyobb szünet. Aztán együtt ebédeltünk, és megint előtörtek bennem az "érzések". Nem, nem vagyok belé szerelmes, csak azt gondolom, hogy bele tudnék szeretni nagyon könnyen. Szóval megkérdeztem tőle az ebéd végén, hogy mit szólna, ha elhívnám randizni, és nem csak baráti alapon találkoznánk. Azt mondta nem tudja, át kell gondolnia.


A kérdésre nem kaptam választ, de elmentünk sportolni egyet. Nem randi volt, de a találkozó végén mondta, hogy ne haragudjak, de van egy srác, akivel van is valami, meg nincs is, és hogy nemet kell mondania a randira.


Azóta is szoktunk beszélni, meg minden héten összefutunk az egyik nap, mert mindkettőnknek ugyan ott van dolga ugyan abban az időben, tehát elfelejteni nem fogom tudni egy darabig.

A napokban kiderült pár dolog arról a barátjáról, aki lapátra tette, hogy többször megcsalta a lányt. És elszólta magát, hogy ez kellett neki ahhoz, hogy túl tudjon lépni a szakításon. Ebből arra következtetek, hogy nincs senkije, és csak kamu indokkal mondta le a randit, mert szerintem félt felvállalni, hogy azóta se lépett túl a szakításon.


Szerintetek mi a teendő? Én továbbra is érdeklődöm a lány iránt. Vegyem jelnek ezt az elszólást, hogy újra randira hívjam, vagy most neki kéne ilyen irányba terelni a dolgokat, ha én már 2x lepattantam róla?


28f.


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, de kérlek egy kort és nemet is írjatok a válaszhoz.


Köszi!



2015. jan. 15. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy látom veled nagyon jól járna a lány. Ezt majd talán észreveszi... Én a helyedben hagynám a randi dolgot. Vagyis nem hívnám annak, hanem csak igyekeznék vele minél többet lenni. Ez a te esetedben egyszerű, tehát csak várni tudsz. Legyél nagyon kedves, valamint érezze, hogy bármit elmondhat. Ha ez megvan, akkor ragadd meg a gyengepontját! Az lesz az a pont, amivel kezdhetsz valamit. Irányítsd úgy, hogy jusson eszébe a félelem, de közben éreztesd vele, hogy melletted az nem vár rá (viszont soha ne mondd ki).

19/F

2015. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a múltkor nem kamu indokkal mondta le a randit, hanem volt neki a láthatáron másik nálad versenyképesebb férfi is. Viszonylag jó csajoknak nem nehéz könnyed kapcsolatra vonzónak tűnniük, náluk sikeresebb férfiaknak is, de a tipikus az, hogy az ilyenek meg jellemzően csak használni akarják a szintjükhöz képeset könnyen megszerezhető csajokat.


Valószínűleg ez már a csajnak is leesett, ha ilyen dolgokat megbeszél veled, akkor szerintem kb. ott tarthat, hogy újra érdekes vagy neki, mert kitartásodból azt érzi, hogy te hosszabb távon is megbecsülnéd. Amit mondott azzal egyértelművé tette, hogy már lelkileg is lezárta előző kapcsolatát, azaz készen áll az újra (még ha nem is ez a valós indok, hanem az hogy közben randizgatás alatt rájött, hogy a nagyon menő férfiak csak használni szeretnék, kulturált csajtól természetes, hogy ezt nem hangoztatja).


Javaslatom: hívjad újra randira


37F

2015. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, többet sportoljatok együtt, ne randizzatok. Legyél vicces, próbálj meg úgy tenni, mintha az edzőteremben neked is tetszene más lány, hátha attól észbe kap.Van valami amitől veled kapcsolatosan bizonytalan, esetleg kérdezz rá, hogy a van is valami-nincs is fiúban mi tetszik neki hátha rájössz mire kattan. Nem biztos hogy az indok kamu volt, lehet h tényleg van ez a van is valami srác.

42/L

2015. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!