Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy sráccal csak barátok vagyunk? (kb két hónapja ismerem jobban, előtte is volt közös óránk, de akkor nem is kommunikáltunk. Találkozgatunk, de nem alakul semmi, de jól elvagyunk ennek ellenére)

Figyelt kérdés

#barát #srác #no milk today
2015. jan. 15. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
NE aggódj, előbb-utóbb több lesz köztetek.
2015. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem... mert akkor már kialakult volna. nem ?
2015. jan. 15. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
2: Nem.
2015. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ;) Lehet hogy 1 év múlva lehet már a jövöhéten de előbb útobb tuti lesz valami :)
2015. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aladar12 ***** válasza:
fiú-lány barátság nem létezik, mert előbb utóbb az egyik többet akar.
2015. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ebben lehet vmi, de itt is van kivétel
2015. jan. 15. 20:22
 7/8 aladar12 ***** válasza:
szerintem nincs. nekem eddig olyan lány barátaim voltak, akiket egy idő után nagyon meg akartam fektetni.
2015. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
??? :D :D :D
2015. jan. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!