Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy helyes pasi késik a randiról 1 órát azt simán elnézik, de ha a csúnyácska fiú késik 5 percet, leorditják a fejét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Sosem késem!

De ha ordibálnak velem azt megemlegeti az illető...

Egyébként helyes vagyok! :)

2015. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Csak ha 2 percet késik, akkor ordítom le, ha 5 percet akkor én már rég nem vagyok ott. Csúnya fiúkra nem várunk!
2015. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
Én szinte mindig kések. Van amikor szándékosan. Viszont ha egy csaj hepciáskodik emiatt faképnél hagyom szó nélkül.
2015. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy exem, aki következetesen késett egy órát, másfelet. Hiába volt helyes, ugyanúgy veszekedtem vele. Ez nem helyesség kérdése, ez a másik ember teljes semmibe vétele. Akárki csinálja, ha nem szól előre, akkor tömény bunkóság. Nekem is van mit csinálnom, és annál minden értelmesebb, minthogy kint ácsorogjak rá várva, azon agyalva, hogy vajon jön-e egyáltalán.


Amit te mondasz, az szerintem inkább lánytól függ, nem a fiú helyességétől. Van, aki türelmesen kivárja az egy órát, és csak akkor kezd el veszekedni (én), van, aki meg 5 perc után tajtékzik.

2015. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Nálam mindegy, hogy fiú vagy lány és hogy helyes e, vagy sem, 10 percet várok, ha addig nem telefonál, hogy késik, elmegyek. :D


22N

2015. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Honnan ez a hülye statisztika? -.-


Ha busszal/vonattal/autóval jön,akárhogy néz is ki,elnézem a késést,mert magam is tudom,hogy nem az ő hibája,ha késnek a járművek,vagy dugó van.


Ha meg gyalog jön,esetleg biciklivel,akkor sem szoktak patáliát csapni egy kis késésért,de ha egy óránál többet várat,úgyis hazamegyek.


20/L

2015. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
90%

ha már randiig eljutunk várok rá.... max 15-20 percet.

Leordítani meg senkinek nem ordítom le a fejét soha, semmiért!

2015. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy milyen a pasi akire várni kel, hanem, milyen a csaj aki vár. De akkor sem a külső számít.
2015. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Ehhez az analízishez mégis honnan származnak az adataid? 50x csúnyaként és 50x jóképűként mentél randizni tökéletesen random kiválasztott női egyedekkel, és azt vetted észre, hogy a késéssel járó büntetés korrelál a csúnyasággal?


Mert gondolom nem. Hanem volt kb. 1 eset és aztán idejöttél hisztizni, mint egy ovis. Ne késs.

2015. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%

2. randim egy lánnyal kb. ma egy hete:


Kések fél órát, ő meg ott állt a hidegben és várt rám. Beültünk valahová és megittunk két-két bögre forralt bort és beszélgettünk 2-3 órát. Aztán hazakísértem, felkéreckedtem "használni a mosdót" és akkor ott fent először szexeltünk. Mindezt azon a randin, ahol fél órát késtem és a mínuszban kellett várakoznia.


Akkor én most jó pasi vagyok? Ezen még nem is gondolkoztam.


21/F

2015. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!