Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi megakar ismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megakar ismerni egy nőt akkor minden áron találkozni szeretne vele, ha kell lemond pár dolgot, hogy a nővel lehessen?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert van egy pasi akivel megismerkedtem.Egy randink volt ami csak egy óra volt,mert sietett edzeni.Már 3 hét telt el az első találkozónk óta.


Mindig megbeszélünk egy időpontot és sosem jó neki.Ami persze aznap derül ki és én már mondtam le miatta programot például.


Mondja,hogy így sűrű a napja meg emígy.De könyörgöm 3 hét alatt egyszer sem tudtunk találkozni,mert közbe jön vmi.Ezt már tényleg nem tudom elhinni,mindig csak mondja a kövi hét könnyebb lesz neki, x napra beszervezzük a talit és nem lesz belőle semmi.


Írogatunk minden nap,bár egyre kevesebbet.

Kérdeztem tőle amúgy asszem múlthéten,hogy jó lenne ha vhogy ez változna,vagy ha nem férek bele az életébe sehogy sem akkor hagyjuk.Erre,de ő megakar ismerni stb stb.


Mondom oké,de ne hogy már 7 napból egy napon ne tudjunk találkozni akár csak egy órára is.


Hát de ő elfoglalt.


Úgy vagyok vele hagyom a francba,nekem is vannak programjaim.Amit miatta mondok le.


Barátnőim is mondták,hogy nem valószínű,hogy komolyan szeretne engem ez a pasi.


Tapasztalatlan vagyok,még szűz.


2015. jan. 16. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden áron, de amit a kifejtésben írsz, tényleg gyanús.
2015. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

igen bármit is akár

hagyd a túróba és keress-várj egy normális hapsira

2015. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez csak bla bla bla. 3 hét alatt hacsak nem külföldre jár dolgozni akkor simán van 1 napja!

Hagyd a francba!

2015. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan biztos nem érdekled.
2015. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom.Nem,nem dolgozik külföldön és kb 30 perc alatt itt van autóval!! Nem egy nagy távolság.


Nem mondtam neki,hogy hagyjon mindent ott és csak velem legyen,de azért 3 hét alatt egy napja se legyen rám :(

2015. jan. 16. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdekled igazán, sajnálom. Ha mindent nem is hagyna ott érted, de ha akarná, akkor lenne rád ideje. Én is jártam így egy lánnyal, találkozgattunk, aztán meg amikor találkozni akartam vele, mindig húzódozott, hogy most nem jó, most nem jó, aztán kiderült, hogy valószínűleg már akkor megismert egy másik srácot, és később össze is jöttek. Ha a faszi ennyire nem foglalkozik veled, akkor hagyd ott, biztosan találsz mást, aki értékel.
2015. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha befejezed ezt vele mert csak a drága idődet vesztegeted rá.
2015. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben! :/ Pedig én tényleg megakartam ismerni..
2015. jan. 16. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem már eléggé megismerted ahhoz, hogy eldönthesd mit akarsz tőle..
2015. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy nagyon kedves,jó humorú srác,ritka jó beszélgető partner volt,külsőleg is meg fogott.Kb mindenhogy.Simán eltudtam volna vele komolyat képzelni,még neki is adtam volna magam. De így :(
2015. jan. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!