Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg van, aki randin kézen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van, aki randin kézen fogva sétál a lánnyal úgy, hogy még nem is járnak?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam itt is, hogy vannak, 1-2 randi után kézen fogva sétálgatnak együtt.


De ez nekem nagyon furán jön ki, mivel még nincsenek "együtt". Pl kisvárosban meglátják őket valami ismerős, akkor kellemetlen lehet a lánynak, hogy azt hiszik egy pár, pedig valójában csak randiznak.


Vagy csak én érzem így?


2015. jan. 19. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ha nem komoly, akkor nem sétálgatnék vele kézen fogva.
2015. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Személyfüggő.Nekem is volt olyan kedvesem,akivel már az első randin kéz a kézben sétáltunk.Semmi fura nincs ebben.
2015. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát elég gáz mintha előre lepacsiznád, h lesz folytatás
2015. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kézen fogva sétálnak, akkor már elég közel vannak a járáshoz.
2015. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

párommal csak akkor sétáltunk kézenfogva mikor már ki volt mondva, hogy akkor együtt vagyunk.. ez talán a 4.randi után történt meg

viszont előtte meg a legjobb fiúbarátommal sétáltam kézenfogva, úgy hogy nem volt köztünk semmi komoly

20L

2015. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez mindkét félnek jó így, akkor miért ne? Ez csakis rájuk tartozik...
2015. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én első randikon már csókolózni szoktam a lányokkal. Utána nem értem miért lenne baj ha kézen fogva mennénk?
2015. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A many baratommal is setalhatok kezenfogva ha igy akarom,de nem kell a baratnommel kezenfogva setalnom ha nem akarom.
2015. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a párommal egy buliban ismerkedtünk meg, és pár óra múlva hajnalban már kézen fogva kísért el a villamosmegállóba. Sose lett hivatalosan kimondva, hogy járunk, valahogy az elejétől természetes és magától értetődő volt az egész.
2015. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!