Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy vers. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vers. Vélemények?

Figyelt kérdés

Kinézek, nézem a hófehér tájat,

A fejembe szürke gondolatok járnak,

Az arcomon lassan folynak a könnyek,

A lelkem fáj, s a szemeim könyörögnek,


Bámulok ki, s nézem a tájat,

S amit látok a lelkembe fájdalmat vájat,

Hogy jóvá teszek mindent, azon gondolkodom,

S közben csendben érted imádkozom,


Érted... Kiért én bármit megteszek,

Nem számit mi lesz.. csak ti boldogok legyetek,

Emlékezz rám mindig, bármilyen távol vagyok,

S én ott leszek veled, és ott is maradok,


Harcolok érted, addig még van eröm,

S még azután is, ha már elestem a harcmezön,

És ha ugy gondolom, hogy tovább már nem birom,

Kést fogok a kezembe és elvágom a torkom,


De nem! Mert én soha fel nem adom,

Veled leszek egyszer, mert tiszta szivböl akarom,

Bizok benned, s tudom egyszer minden rendben lesz,

S tudom, hogy az élet engem tölled soha el nem vesz,


Rengeteg a próba, mit kikell állnunk,

De mi erösek vagyunk, s soha nem hátrálunk,

Együtt mi, tudom, bármit elérhetünk,

Együtt mi, tudom, legyözhetetlenek leszünk,


S legyen bármilyen kemény és mostoha az élet,

Én akkoris keményen harcolok majd érted,

Most elmész.. Mert igy akarta a sors,

A boldogságért mindig is nehéz harc volt,


De harcolok, és várok rád örökké, mig világ a világ,

S emléked számomra olyan, mint egy csokor virág,

Amely örökké szép, s sosem hervad el,

Kérlek, emlékezz rám, s sose felejts el.


2010. febr. 7. 18:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
rendben! köszi!:)
2010. febr. 10. 18:48
 22/25 anonim ***** válasza:

Hmmm.


Ennyi jó kritika után nehezen írok Neked, mivel kissé más véleményen vagyok, mint a többiek. De úgy vagyok vele, hogy nem a dicséretre, hanem az építő jellegű kritikára van szüksége egy költőpalántának.


Döccennek a rímek, nincs sem verstani, sem gondolati ritmusa, nem mutat újat, kissé sablonos, úgynevezett panelekkel dolgozol, semmi egyedi nincsen benne. Ha akarsz kezdeni valamit a versírással, akkor ez kevés. Kismillió hasonló vers végzi az irodalmi lapok irodáján, az iratmegsemmisítőben.


Írogatni nem lehet, csak írni. Ha nem akarsz vele semmi sem kezdeni, csak Valentin-napra odaadod szépen leírva ezt a barátodnak, nagyon fog neki örülni, és ennyi. De ha ezzel akarsz foglalkozni? Akkor irány az újságos vagy a könyvtár, és Helikon, Holmi, Tiszatáj, Forrás, Jelenkor, Élet és Irodalom, Bárka kerüljön a kezedbe, benne a modern irodalmi élet élvonalával. És ÍRJ, ÍRJ, ÍRJ. Egyszer el fogod hagyni a kliséket, és meg fog benned születni a stílusod, a világképed, az, aki TE vagy.


Nagyon sok sikert kívánok Neked, remélem, hogy megtalálos a saját hangod, és rendszeresen fogsz publikálni a fent említett újságokba :)

2010. febr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! én szivesen fogadom a kritikát! abból tanul igazán az ember! de nem versirással szeretnék foglalkozni!:) csak úgy irok!:) mert jó érzés!:) semmi több!:)
2010. febr. 11. 16:28
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne köszönj semmit. Remélem, hogy nem bántottalak meg, abszolút nem az volt a szándékom...

(Utolsó voltam.)

2010. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Dehogyis bántottál meg!:) egyet is értek a kommenteddel! csak én nem komoly szándékkal irom a verseim! szimplán hobby!:)
2010. febr. 13. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!