Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok hozzá, ha első randin egy srác úgy kezdene, hogy puszit adna, majd megfogná a kezetek és úgy akarna sétálni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én srác vagyok, bocs, de ez eléggé creepy... meg nem tenném, szerintem ott halt meg egy randi :D
2015. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak ne nyomuljon nagyon.
2015. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez túl intim lenne! Én lassabban szeretek haladni. A puszi még ok, de a kézfogás... az nekem nagyon intim.
2015. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban ez teljesen természetes volt.
2015. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Menekülőre fognám, mert ez ijesztő, és amúgy is felénk vagyok
2015. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A puszi még oké. Nem kell még annyira nyomulni az első randin. Szép apránként majd kialakul minden.
2015. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, köszi, csak egy haverom bizonygatta hogy ez a nyerő, ő am 18 éves
2015. jan. 19. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:

ha elotte a mindenfele kozossegi oldalon szet es elcsavartam a fejet es halalra evodtem vele a sok hulye jelecskevel mint :-P vagy :-X es egyebek hasznalataval terhes kommunikacio, akkor azon lepodnek meg hogy nem lesmarolassal indit ;-D

Szoval szerintem a puszi az tok normalis dolog, ha pedig a tandit megelozte levelezes/cseteles vagy mas modon ismerkedes, akkor meg szep hohy igenis probalja megfogni a kezem es abbol legalabb tudom, hogy tenyleg randi van!!! hurra

(en is idosebb vagyok es igen a mi idonkben ugy meg ot eve is nalam ez volt a meno es lany vagyok...)

2015. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ha bejössz neki akkor abszólut jól jöhet ki. Én ugyanígy voltam és nekem bejött de ami nagyon fontos abszólut nem volt tudatos, hanem ösztönösen tettem így és belülről jött semmi késztetés de a csaj ugyanígy érezte.. hatalmas vonzalom volt köztünk. Ritka dolog de létezik, elmondhatatlanul jó látni az első talin a hatalmas kötődést mintha ezer éve ismernéd de még sem!! :)
2015. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Interneten ismertem meg a páromat, másfél hét (és napi többszöri levelezés) után találkoztunk és arcra puszival kezdtük (én kezdeményeztem).

A kezemet csak a randi vége felé fogta meg, miután megkérdezte.

20/L

2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!