Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik kolleganőmmel igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.Dávid kérdése:

Egyik kolleganőmmel igen bensőséges viszonyban vagyunk évek óta, de most hogy szétmentek a férjével reflektál mindkettőnk szingliségére. Komolyan vehetem őt?

Figyelt kérdés
Feldobta a mozi-témát, ha munkában nem látom pusziltat. Volt, hogy megölelt. Már nem tini (33), és beleszerettem.

2015. jan. 20. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nőknél tipikus az, ha nem jó párkapcsolatuk, akkor nyitnak más férfiak felé is, és így mire szétmennek van a tarsolyukban nekik kellő férfi. A mozi-témából egyértelmű hogy kellesz neki, a kérdés csak az hogy könnyed szórakozáshoz, vagy komolyabban akar-e venni. Ha jóval fiatalabb vagy nála (legalább 3 évvel), akkor mindkettőtök számára a könnyed szórakozásnak van nagyobb realitása, egyébként viszont komoly kapcsolat is lehet.
2015. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 veteran1978 ***** válasza:
33 évesen már tudja az ember hogy mit akar,igen komolyan veheted őt!
2015. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
26 vagyok. A beszélgetéseinkben van sok komolyság is. Beszélt a családi életéről és tudja, hogy engem se a léha vágyaim hajtanak. Ezért gondolom, hogy ez a 6,5 év talán belefér
2015. jan. 20. 10:58
 4/12 veteran1978 ***** válasza:
Így van belefér.Tehát mire vársz?
2015. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sokat jelent, és egy rosszul időzített randi felkéréssel félek hogy egyet lépek előre, kettőt hátra. De konstruktívak vagyunk :)


Köszönöm a válaszokat

2015. jan. 20. 11:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a mozitémát már ő dobta fel, ez pedig már tipikus második randi, ahol tapi, csók van.
2015. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első randi lenne, mert kollegák vagyunk és munkában szoktunk beszélni. Tehát direkt randi még nem volt
2015. jan. 20. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
"...reflektál mindkettőnk szingliségére..." Szerinted ennek van-e és mi az értelme?
2015. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tehát "te is szingli vagy, meg én is ..." Most persze, ezt vehetném nagyon egyértelmű dolognak csak attól tartok h nem szórakozik-e
2015. jan. 20. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérlek... ennél nyílvánvalóbb nem is lehetne. :D
2015. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!