Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal, sokat beszéltünk skype-on, mire összehoztunk egy találkát, bár nem volt egyszerű mert neki is meg nekem is mindig közbe jött valami. Elég jól sikerült, bár kicsit meg volt illetődve, de ez belefér gondolom én. Már előtte is néha elérhető volt néha nem. Most mire a következő talira mentünk volna, kicsit furcsa lett gyakorlatilag nem reagált semmit. Se igen se nem. Nem tudom most hogy keressem-e, kezdem azt érezni hogy én teperek iránta. Érdeklődjek hogy mégis mire véljem ezt a magatartást vagy hagyjam a fenébe.


19 F



2015. jan. 20. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várd hogy leírja hogy gáz vagy.

Ilyen a női visszautasítás. Semmit nem mondd csak húzza-halasztja, míg végül összejön más sráccal arra eszmélsz a fácsén. Felejtő.

2015. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem nyerted el a tetszését.
2015. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!