Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondhatta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Van 1 lány már régóta teccik megsimertük egymást közelebbről meg minden. Volt barátja de megmondta nekem hogy bejövök neki meg járna velem demivel van barátja nem teheti.Eljött aza a pillanat mikor szakítottak barátjával, nagyon össze melegedtünk a csajjal már szinte aszt hittem holnap már járni fogunk. Erre megkérdeztem tegnap hogy most akkor milesz erre azt mondja, hogy már megváltozott a véleménye és nem akar semmit se tőlem. MIért mondhatta ezt? Segítseetek légyszi.
2008. aug. 21. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán megijedt ettől a kapcsolattól, vagy még nem kész rá, és ezért mondta ezt
2008. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem áll készen 1 uj kapcsolatra.adj időd még neki....
2008. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ehez szokjál hozzá.


nem szabad olyan lánnyal barátkozni, akitől többet is akarsz. A lányok ugyanis a párkapcsolatnál jellemzően többre tartják az emberi/baráti kapcsolatokat. Egy barátságot szinte sosem tesznek kockára azzal, hogy párkapcsolatot csinálnak belőle.

Valószínűleg te is így jártál. Akkor nem, mert volt pasia, azóta meg összebarátkoztatok és ezt nem akarja kockára tenni azzal, hogy összejöttök. Vulgárisan fogalmazva, kefélni jóval több pasival lehet, mint beszélgetni...

2008. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korábban azzal a dumával rázott le kedvesen, úgy hogy neked ne fájjon.
2008. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van benne igazsag amit a 3ik hozzaszolo irt. En ugy vagyok ezzel (lany) h ha vkit baratnak tekintek es megosztom vele lelki banatom meg egyebek, nagyon nehez nalam azt a buvos kuszobot atlepni h abbol tobb legyen. de nem elkepzelhetetlen. de ahhoz kell h a kolcsonos vonzero ott legyen es ne csak egy oldolarol. Nekem erezni kell azt a huh erzest. Tudom elkeserit egy fiut, ha tetszik a fiunak a lany es tobbet szeretne a lany meg um 'lelki szemetesladanak'hasznalja es neki sirja ki magat. en is vagyok ebben a szituban jelenleg es ilyenkor mi bele sem gondolunk h ez mennyire fajhat a masiknak, mert csak baratkent nezunk az illetore es egy jo barat mindent meghallgat.

en azt mondom nezz korbe mashol.. ez egy dead end...

ez ugynaolyan amikor a lany szeretne tobbet vagy folytatast es nem kapja meg.. ilyenkor egyszerubb tullepni rajta es keresni olyan vkit ahol a szerelmed beteljesul. Hidd el igy csak magadat emeszted. tudom nehez mert ezen megyek keresztul jelenleg csak lanyban.

2008. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!