Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most normális, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális, hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés

A találkoztam egy lánnyal, aki 300 km-re lakik tőlem. jól ment minden, beszélgettünk sétáltunk, ettünk, ittunk. A vége felé elmentünk egy hídhoz, ott ölelgettük egymást kézen fogva jöttünk. De én vagyok a leányzónak az első, így mondta hogy még nem szeretne csókot.


Aggódjak valamiért?

17/F



2015. jan. 25. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyire sietsz valahova? Nincs türelmed megvárni amíg készen nem áll rá?
2015. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem sietek, csak hogy aggódjak-e miatta vagy most így normális. Mert mi így neten keresztül ismertük meg egymást 5 hónapja úgy mond együtt vagyunk, és most jött el az idő a talira. És ezért kérdeztem.
2015. jan. 25. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, pl a gázszámláért, a globális felmelegedésért...
2015. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, lehet, hogy még nem csókolózott, és ennyi.
2015. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem volt még senkije én vagyok neki az első. Szóval még nem csókolózott.

300 km-re lakik tőlem, feb 18.-án talizunk újra.

2015. jan. 25. 09:48
 6/11 A kérdező kommentje:
18.-án már meg kéne történije nem?
2015. jan. 25. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi gond nincs , lehet nem csókolózott még és azt hiszi ha "rosszul csinája kiröhögöd, ne erölted meg semmi majd összejön ne izgulj
2015. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
csak smárold le. ha te túlspilázod akkor neki is nehezebb, ha lazább vagy ő is felenged.
2015. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmmm, nem nagyon akarok rá menő-s lenni. De azért már illene egy szájra puszit adni 2 hónap együtt lét után (fb). Második talin, BP-s a lány, tudok szép helyet ahova el lehetne vinni?
2015. jan. 25. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Közelebb nem találtál lányt? 300 km az sok. És úgy látszik, nem jössz be neki, mert ha érezne valamit irántad, amit nem lehet szabályozni, akkor már az első randin megcsókolt volna. Keress mást szerintem.
2015. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!