Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a lányok nyíltan nemet mondani?

Figyelt kérdés
Elmegyek egy lánnyal 4-5-ször valahova, majd közli, hogy blablabla nem szeretne velem ezért azért többször találkozni. Még azt sem mondhatom, hogy új ismerőst szereztem, hiszen utána felém sem néz. 10e Ft-ok mennek el ilyen őrültségekre, aminek semmi haszna.
2015. jan. 25. 12:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szerintem azért mert nem akar megbántani
2015. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
12:37: Nem érezném magam ilyen rosszul és kihasználtnak egy azonnali nemtől.
2015. jan. 25. 12:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Hogy a p*csába mennek el 10e Ft-k? :O
2015. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Vagy jól jön nekik, hogy fizeted a dolgukat.

Én ha randiztam egy sráccal, nem igazán hagytam, hogy költsön rám. Mármint pl egy kajálás belefér, de hogy tízezreket dobjon ki, az azért már túlzás.

Bár lehet, hogy én vagyok a furcsa, én egy sétálós-beszélgetős randit jobban értékelek.

2015. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Noren1989 ***** válasza:
0%

1. szabály, addig nem fizetünk nőnek semmit, míg nem volt szex...hova nyomod el a zsét, ember ?

Am meg #1-esnek van igaza, azt hiszik, h ha húzzák a dolgot,meg hazudnak, kevésbé fáj. Persze nem ;)

25/f

2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez miért ne lenne nyílt nemet mondás?

4-5 alkalom alatt már van vmi fogalma az ember lányának, körülbelül milyen is lehetsz. Ezek után el tudja dönteni, hogy akar-e valamit vagy sem. Nyilván nem fog kiismerni ennyi idő alatt, de kijöhetnek olyan tulajdonságaid, ami nem szimpatikus. Volt, hogy nálam is a 6. randi után jött ki valami hülyesége a srácnak, amit én nem toleráltam, és megmondtam neki, hogy emiatt nem szeretnék vele lenni. Szóval, nem értem a kérdést. 24/N

2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Általában 1 randi alatt "csak" annyit lehet eldönteni, hogy akarom-e látni a későbbiekben (érdekesnek találtam) vagy nem vagyunk egymáshoz valóak.


Mi kerül 10 ezerbe 4 randin? O.o

2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
De ő lehet hogy nem pont ugyan így gondolja ( én vagyok az első)
2015. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
12:38 : Egy randi átlagosan 1500 Ft-ba kerül, azon kívül pedig még el is kell jutni az adott helyre valahogyan. Ez 5 alkalom alatt kb. 10e Ft.
2015. jan. 25. 12:45
 10/23 A kérdező kommentje:
12:40 : Inkább 5 és az előbb leírtam.(Nem mindig a szomszéd lányokat hívom el...)
2015. jan. 25. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!