Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretik ki mondani a dolgokat, nyíltan?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a lányok többsége teljesen mást mond, mint, amit gondol. Nem is vetem meg őket ezért, félre értés ne essék, mert a legtöbbször "jó szándék" vezérli őket, de én személy szerint jobban örülnék az őszinteségnek, a mismásolás helyett, mert így a végén meg csodálkoznak, hogy mi meg az ellentettjét szűrtük le az egésznek.

2014. jún. 25. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen én is tapasztaltam ezt jópár lánynál. Halvány dunsztom sincs, de engem ez eléggé bosszant is. Most miért nem lehet kerekperec a szemembe mondani az igazságot ha egyszer rákérdezek? Minek kell hárítani, terelni? Rühellem.
2014. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Csodor:DDDDD szakadok:D bocs ez naonbejon..:D sztem mert ku.vák..:D csodor:D
2014. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ezt a fiúk részéről tapasztalom.
2014. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi olyan vicces 2-es?

A felhasználónevem egy filmkaraktertől kölcsönöztem. :)

2014. jún. 25. 18:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ejj =D Hol a kaland vágy?

- Drágám! Hol van a tea?

- Jaj, ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A tea a gyógyszeres fiókban van egy kakaósdobozban, amire az van ráírva, hogy só.

Unatkoznátok, ha nem lennének ezek a kis közjátékok. ;)

Viccet félre téve, egy nőnek folyton azon pörög az agya, hogy más mit gondol arról amit ő mond/csinál. Így mire kimond valamit már háromszor átfogalmazta az eredeti mondatot. Egyszerű védekező taktika, ha nem mondod ki konkrétan, később hivatkozhatsz rá hogy te nem is úgy gondoltad.

2014. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös, köszi!

Egy lépéssel előbbre jutottam a női nem megértésének rögös útján. :)

2014. jún. 25. 19:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és meg tudom erősíteni azt, amit az 5-ös hozzászóló írt. Mindig az van bennem, hogy mit fognak gondolni, ha ezt vagy azt teszem, ill. mondom, ezért mindig jó alaposan végig is gondolom azt. (Na jó, ha ideges vagyok, akkor azért más a helyzet.)


Ha pedig arról van szó, hogy Te próbálnál elhívni egy csajt, de ő mindig kitalál valamit, amiért nem ér rá, az meg - legalábbis, ha magamból indulok ki - nem azért van, hogy bunkózzon vagy h*lyének nézzen, hogy nem jössz rá, hanem nem szeretne megbántani a visszautasítással, így inkább kibúvókat keres, nem meri kerek-perec kimondani....Tudom, hogy rossz praktika, de sajnos már én is alkalmaztam néha.

2014. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5, 7

:O Hát ezt az eszembe vésem. Nem csak a kérdező okult belőle. :D

2014. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Én lány vagyok és lesz*rom mások mit gondolnak, mert megtehetem, hogy leszrjam mások mit gondolnak.

:-)

2014. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Valóban jó szándék vezérli őket, nem akarnak megbántani másokat...mismásolnak, mellébeszélnek és erre a mellébeszélésekre,érzelmi kavargatásokra építik az összes emberi kapcsolataikat. Érdekes, hogy a jó szándéknak rossz eredménye lesz, mert nem őszinték és egyértelműek önmagukhoz és másokhoz sem ,hanem álságosak. Ezzel jobban megbántanak másokat mintha őszintén megmondanák amit gondolnak és éreznek.

Nem minden nőre érvényes ez, tisztelet a kivételnek, de nagyon sok nőre jellemző sajnos.

Egyébként ha az ember eleget élt már, az idő múlásával nem csak idegesítő ez a tulajdonság, hanem fárasztó is azon agyalni, hogy a nő mikor, mit, miért, hogyan is gondolt.

2014. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!