Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan kezelitek az elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek az elutasított csókot randin?

Figyelt kérdés

Hali.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ti mit csináltok, ha randin meg akarjátok csókolni a lányt, de az elutasítja, elfordítja a fejét stb... mit tesztek ezután, hogy ne legyen olyan kínos a pillanat?


Köszi!



2015. jan. 27. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ravaszul mondd azt, hogy:

"Hmmmmm......még nem.Rendben."

2015. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

1. Úgy kell csinálni, mintha semmi nem történt volna! Ez a legfontosabb! Ne mutasd ki hogy kínosnak tartod a helyzetet és ne is kommentáld sehogy sem. Egyszerűen folytasd a beszélgetést ahol abba maradt vagy valamilyen semleges témáról kezdj beszélni. Dőlj hátra lazán, mintha az előbb semmi nem történt volna.


2. Próbálkozz többször! Nekem volt lány, aki az első randin negyedik próbálkozásra hagyta magát megcsókolni. Bizony, ha az első elutasítás után elbizonytalanodom, akkor később nem csókolom meg és esélyesen le sem fekszünk egymással. Egy elutasítás nem elutasítás. Ha 4-5 alkalommal próbálkozol (1-2 óra alatt) és úgy utasít el, akkor az már elutasítás. De sok lány csak teszteli, hogy egy fiú mennyire bátor vagy gyáva és mennyire meri folytatni a próbálkozásokat. Ne add fel elsőre!

2015. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2015. jan. 27. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon vicces. Haver, ha egy lány elutasít az első randin, akkor az azért van, mert még kényelmetlen neki, várni akar. Tőlem aztán akármilyen csúcs pasi lehet, ha ekkora egy féreg, hogy képtelen tiszteletben tartani az érzéseimet. Mehetne a búsba.

Ez amúgy elég abszurdan hangzik, igencsak felszínes. :D 4-5x próbálkozni egy órán belül szóval nagyjából 10-15 percenként. :D Még sose üvöltötte le senki az életet rólad?



Lányként azért szerintem elég nagy felelősség van rajtam, hogy ne legyen kellemetlen. Egyszer már próbára is tettem magam, a srác meg akart csókolni, de én még nem álltam rá készen.

Hagytam, hogy közel hajoljon, de szóltam, hogy még ne éppen hogy megsimítottam az arcát, és adtam neki egy puszit. Mert így tudja, hogy én is akarom, de még nem most. Nagyjából erre is alig tudtam rávenni magam. :D Valóban a zavar így is, úgy is fent állt, de könnyebben túllendültünk rajta.


Szerintem ez fiúként is működhet. Ha meg akarod csókolni, de ő nem akarja, akkor lágyan simítsd meg az arcát, mosolyogj rá és lépj tovább. Sokkal férfiasabb mint a gusztustalan gát nélküli nyomulás.

2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:


Tudod aki eljön randizni velem, arról alapból feltételezem hogy tetszem neki és kedvel valamilyen szinten. Tehát nem utál, nem tart rondának, és kívül-belül alapvetően elfogad engem, mert már éppen beszéltünk annyit korábban, hogy eljöjjön velem randizni.

Maga a tény, hogy eljött velem randizni, már sokat jelent abból a szempontból, hogy mennyire kedvel engem.


"Hagytam, hogy közel hajoljon, de szóltam, hogy még ne éppen hogy megsimítottam az arcát, és adtam neki egy puszit. Mert így tudja, hogy én is akarom, de még nem most."

Nem, ebből egy férfi nem feltétlenül arra gondol, hogy MÉG nem állsz készen a csókra. Én például ebből arra gondolnék, hogy a lány nem akar tőlem semmi romantikusat, hanem csak barát akar lenni.


Miért féreg az, aki próbálkozik? És miért van az, hogy kb. 30 lánnyal randiztam az életemben és sosem volt még olyan, aki rosszat mondott volna arra vagy akár bántott is volna, amikor többször akartam megcsókolni egymás után? Szerintem te vagy ilyen "kivételes" és "különleges". Az életben még sosem találkoztam lánnyal, amilyen te vagy.


Ahogy írtam, volt olyan lány is, aki négyszer elutasította a csókot és csak az ötödik próbálkozásra hagyta magát. Ez a valóság. Én ezt tapasztalom és ezt élem meg. Azért csinálom amit csinálok, mert látom hogy ez működik. Ha egy srác nyámnyila és tutyi-mutyi, visszavonul az első elutasítás után, akkor kevesebb sikere lesz az életben. Én ezt tapasztaltam, ezért tanácsolom azt, amit.

2015. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül nem lett elutasítva a kísérletem :D
2015. febr. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!