Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Újra találkozás egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra találkozás egy lánnyal, aki elutasított, mit váltana ki belőle, ha kiönteném magam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akitől többet szerettem volna. Elutasított, nem tud többet érezni, de nagyon jól esett amit csináltam, sosem kapott virágot senkitől, sosem futott utána senki még így. A jó viszony megmaradt, de aztán lett pasija... el is tűntünk egymás szeme elől, énis megpróbáltam másokkal, nem sikerült... De három hete egyedülálló lett.


Most gondoltam arra, hogy elhívnám valahová, valószínűleg belemenne. Csak kérdezgetni egymásról, kinek hogy sikerültek a dolgai. Aztán elmondanám neki, hogy azóta se jött lány a helyére, és nekem továbbra is hiányzik. A mosolya, a szeme, a nevetése... minden.


Ettől mit érezne szerintetek? Azt tudom, hogy ezzel nem tudok változtatni a dolgokon, tehát nem ebben reménykedek, nem kell ezt megirni. Csak elakarom mondani, aztán kezd vele amit kezd


2014. szept. 18. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy anno miért utasított el?
2014. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"sosem futott utána senki még így"


Ezt úgy írod, mintha ez pozitív lenne.

2014. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha el tudsz fogadni nem-legest választ az esetleges párkapcsolati dolgot illetően, csak akkor mondd el neki. Ha nem, akkor nem mondanám el. Az a baj, hogy ha az elején kiadod magad, akkor túlságosan elkényelmesedhetnek...:(
2014. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát irtam, hogy nem tud többet érezni - nade ezt enyhén meghatódva, sűrű pislogások közepette. Tehát nem kínos fapofával, stb
2014. szept. 18. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos egyszer már elutasított. Nyilván a csalódás miatt, lehet, hogy átgondolja. De kis esélyt látok rá. L
2014. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50% esélyed van. Tegyél fel mindent egy lapra. Ha nyersz nagyot nyersz, ha vesztesz, akkor legalább gyorsabban tudsz lezárni.
2014. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké, de igazából nem azt akarom megismételtetni vele, amit már kimondott, igazából csak azt akarom, hogy ezt tudja, hátha már elfelejtette
2014. szept. 19. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem felejtette el, és ha megváltozott volna a véleménye, ő maga keresne fel téged.
2014. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát azt kétlem, mert a lányok nem szoktak kezdeményezni, max. "jeleket küldeni" :)
2014. szept. 19. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Elutasitott, újra elfog!


26 x megjarhatja valakivel aki nem kell neki utána sem fog! Keres egy 27 iket de neked akkor sem ad esélyt ha Pl a megjeleneseddel volt gondja.

2014. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!