Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A hülye embereknek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laura55 kérdése:

A hülye embereknek minden összejön akkor a normálisaknak miért nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A normális emberek tudják, hogy megéri várni a jó dolgokra! ;)
2015. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A normálisak talán jobban rágörcsölnek, alaposabbak, a hülyék meg minden mindegy alapon csinálják, lazábban veszik a dolgokat. Legalábbis szerintem.
2015. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert a világ is elég hülye már..
2015. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Hülyék paradicsoma című filmet.
2015. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Energiák szintjén gonodlkodj.

Attól függ milyen ember vagy, de inkább,hol élsz milyenek a körülötted lévő emberek, stb stb.

Minden csak a megeserítésről szól.

2015. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rékcsi ***** válasza:
Én normálisnak gondolom magam.... boldog vagyok és szerelmes. Nem csak a hülyéknek jönnek össze a dolgok, felesleges ilyen kérdéseket ilyen kérdéseket kiírni, ezeken inkább a kérdezőnek kellene elgondolkodnia, az agy megmozgatás céljából.
2015. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval hülye vagyok, ha szexre, szeretetre, intimitásra, csókra, ölelésre vágyom, akkor relatíve hamar tudok magamnak szerezni alkalmi vagy tartós kapcsolatra is lányt? Szar ügy, most szomorúan fogok elaludni.
2015. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már azóta hanyatló világban élünk hogy feltalálták a gépeket meg a pénzt. Mi lenne annál nagyobb hülyeség hogy rövid idő alatt elfogyasztjuk a Föld javait és ráadásul élhetetlenné is tesszük?

Ha az okos emberek irányítanának akkor nyilván visszafordulna a folyamat. De nem lehet szembe menni ezzel.

2015. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!