Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kezdenétek olyan lánnyal, akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értettem, hogy tudjátok, hogy van barátja, de attól függetlenül kedveskedtek vele, bókoltok, akár el is hívjátok valahova... "csak úgy barátilag". Persze azért reménykedtek az érzések viszonzásában.


Vagy ez tabunak számít? Ha foglalt, akkor nem hajtotok rá? Mert.. ha szereti a barátját, akkor nem lehet elcsábítani, ha meg igen, akkor miért is ne?


Vagy ti ezt hogy gondoljátok?


Előre is köszi! :)

17L



2015. jan. 28. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kavarok be. Nevetni fogsz, de arra a lányra rá se nézek aki a barátjával van.
2015. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok most étterembe hívtam és el is jön de nem merek vagyis akarok konkrétan rákérdezni mert van barátja 18/F
2015. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

The love is blind, anything can happen, sweetheart.


Niklaus

2015. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tény, ami tény én is hasonló helyzetben vagyok, csak sajnos az én érzéseimet nem viszonozzák.
2015. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:

Nem,rájuk másképpen nézek,nem lenne hozzá gyomrom.

Nekem se esne jól fordított esetben.

2015. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ráadásul pont egy 17 éves lányról van szó...
2015. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Simán!
2015. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Folyton olyan lányok tetszenek meg akiknek van barátja, ráadásul kölcsönös a szimpátia, de sosem léptem. Nem tudnék szétszakítani egy kapcsolatot, pedig lehet már nem komoly csak együtt maradtak. De hihetetlen ,hogy mindig ilyen szituba kerülök, már kezd nagyon elegem lenni, hogy nem találok olyan szingli leányzót akivel kölcsönösek az érzések..

22F

2015. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy megkedvelheted, megszeretheted a lányt még azelőtt is, hogy tudnád, hogy van barátja. Sőt van "szerelem első látásra" is. Ez nem egy olyan dolog, amiről tenni lehet. Az érzéseknek nem lehet parancsolni, nem úgy működnek, mint a számítógép, aminek megparancsolod, hogy: "NE! nem elérhető objektum!".
2015. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!