Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok egy lányba (kedves, aranyos, segitőkész ). Elmondjam neki hogy mit érzek vagy inkább éreztessem vele. Ha éreztessem vele akkor azt hogy. Én egyébként nem vagyok olyan nagyhangú .14/F

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba (kedves, aranyos ,segitőkész ).

Elmondjam neki hogy mit érzek vagy inkább éreztessem vele. Ha éreztessem vele akkor azt hogy.

Én egyébként nem vagyok olyan nagyhangú .14/F


2015. jan. 29. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szépen egyenesen elmondod neki alfarómeó
2015. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miota ismeritek egymast? Te bejossz neki? Hol ismertetek meg egymast? Mennit beszeltek? Ezek is fontos dolgok. 13/L
2015. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

8 éve ismerjük egymást

néha szoktunk csak beszélgetni ő inkább a barátnőivel beszélget

azt nem tudom mit gondol rólam

2015. jan. 29. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, hogy szerelmes vagy bele max. annyitm hogy tetszik ha nem ugy tekint rad mint te ra akkor nem lesz annyira gaz. Amugy miota vagy szerelmes bele? 2-es voltam.
2015. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egy éve
2015. jan. 29. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Hivd el randira! Kezd ugy, hogy xy (nev) eljonnel velem xy (hely). Megint 2-es voltam.
2015. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem lenne kicsit korai?
2015. jan. 29. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg, lehet mar regota tetszel neki vagy mar o is szerelmes beled, ha igy van igent fog mondani. De vegulis tenyleg varhatnal meg ezzel. Eloszor bokolj neki, szepen fokozatosan, probalj tobbet beszelni vele, suli utan kiserd haza esetleg aztan amikor kb. 1 honapom keresztul hazakiserted kerdezz ra, hogy lenne-e kedve talalkozni vele. Meg mindig 2-es voltam.
2015. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja es szemezz vele! Nezd ot sokat de ne "bamuld" allandoan!
2015. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sokat szoktam nézni
2015. jan. 29. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!