Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozzak vele rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozzak vele rossz időben?

Figyelt kérdés

Mármint az időjárás a rossz. :) Holnap jön hozzám egy srác vidékről, kb egy hónapja ismerkedünk, és ha minden igaz, akkor holnap végre személyesen is fogunk találkozni. Szabadtéri programot terveztem, de jelen pillanatban is ömlik az eső, tehát holnap valószínűleg minden csupa víz és sár lesz. Sajnos nem vagyok kreatív a rögtönzött helyszínválasztásban... Szerettem volna elkerülni a beülős megoldást, de úgy látszik, nem lesz más választás. Tudtok esetleg olyan beülős helyeket, ahol tényleg nyugodtan tudunk beszélgetni? Olyat, ahol nem kell a zenét túlkiabálni, se a tömeget. Nem lustaságból hozom ide a kérdésemet, egy jó ideje nézelődök már, de az az igazság, hogy nem nagyon ismerek ilyen beülős helyeket. És hátha van itt valaki, aki szintén randizott már pocsék időben, és jól érezte magát beülős helyen is. Ha pár ötlettel kisegítene, aki erre jár, az nagyon jó lenne. És nagyon örülnék neki.

Az emberi hangot pedig előnyben részesítem, hülyék legyenek szívesek kímélni.



2015. jan. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kávézó, teázó..
2015. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagy általánosságban én is tudok ötletelni..:) Konkrét helyekre gondolnék főleg.
2015. jan. 30. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is kávézó, teázó, cukrászda. Vannak csendesebb helyek is, ahol nem kell semmit túlkiabálni.


Konkrét helyed szeretnél - na jó, de nem írtad le, hogy helyileg hol vagy.

2015. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bp. Azon belül meg leginkább a belváros. Metróhoz közeli helyek. Közben már keresgéltem, azt hiszem, van már valami elképzelésem. De ha van még konkrét ötlet, azt is szívesen fogadom.
2015. jan. 30. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én nem vagyok pesti de nem is baj mert szerintem ott te is találsz, rengeteg kávézó és cukrászda van. Szerintem ilyen helyre lenne jó menni. :)
2015. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!