Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket (ha egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket (ha egyáltalán nézitek azt valamennyire) mi zavarhat egy pasinál a cipőjében? Ha koszos, ha kissé szakadt, ha kopott vagy ha foltos? Mi ezek közül a nagyon rossz? Mindig új látszatúnak kell lennie egy cipőnek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a cipő milyenségétől függ. Egy punkosabb bakancsnak totálisan mindegy. Egy converse lehet koszos/foltos is. De a bőrcipőre kicsit már illik odafigyelni. Az egyéb sportcipőket leszarom, szerintem mind ocsmány.
2015. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hagyjuk már :D


kimegyek tiszta cipővel már lehet 5 méterre arébb koszos valamennyire, ha egy lányt ez kiábrándít akkor nyugodtan lenyalogathatja róla.

2015. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy példa:


[link]


Jó állapotban van, vagy leélt?

2015. jan. 4. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nézem.
2015. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az a nagyon rossz,amit te sem szeretnél egy nô lábán látni.. Nem kell hogy ragyogjon,de nézzen ki igényesen. Szerintem heti 1x nem nagy munka attorolgetni, néha napján meg kimosni. Ha szakadt, akkor meg eleve kéne már egy új, nem?
2015. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szakadt, az azért már zavarna.
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én sem a cipője állapotát figyelem...
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én inkább kopottságra értem a dolgot, az mennyire zavaró.
2015. jan. 4. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem figyelem milyen egy pasi cipője. Szerintem észre sem venném hogy van vele bármi, ha nem nagyon feltűnő...
2015. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit a képen mutatsz használt de nem kopott,én sem figyelem annyira a cipőt:)
2015. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!