Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik 6eve (hatodikos vagyok) es szerintem nem tudja hogy szerelmes vagyok bele. Szerintetek? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szerintem o is szerelmes belem.

2015. jan. 31. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
6 éve hatodikos vagy ? Az kemény :D
2015. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elso osztaly ota
2015. jan. 31. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, hogy te is tetszel neki kedveskedj vele. Mondd neki, hogy szép, stb... A reakciókból szerintem érezhető lesz hogyan tekint rád. Ha úgy gondolod tényleg kölcsönös a szerelem, kezdeményezz. 16/L
2015. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Récike0104 válasza:
Szia! Hát én is hasonló cipőben jártam tavaly. Nekem már nyolc éve tetszett a fiú. Rászántam magam, hogy elmondjam a baràtaimnak. De az egyik elmondta a fiúnak....elég ciki volt. De kiderült, hogy én is tetszem neki..szóval szerintem próbáld elmondani neki...de te döntesz! Sok sikert! Drukolok! :*
2015. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!