Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedik az a lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik az a lány aki szerelmes?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Senki sem tudja. Minden nő egyedi és furcsa teremtés. Sokszor ők maguk sem tudják hogy szerelmesek-e, vagy hogy mik a valódi érzéseik.
2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én olyankor igyekszem semmi különös erre utaló dolgot nem tenni... De sajnos mindig sikerül. Zavarban vagyok az adott fiú jelenlétében.

Hogy mondjak egy példát most például ismerkedem egy fiúval. Beszélgetésnek indult... Aztán nagyon jó barátok lettünk. Aztán Kiderült hogy egy köpésre van egymástól a sulink és a lakhelyünk is egész normális távolságban van egymástól. Az igazság hogy amikor először találkoztunk akkor szinte minden hülyeséget megcsináltam amit csak lehetett. Elpirultam, alig tudtam összerakni egy értelmes mondatot, a kedvenc édességével vártam a sulija előtt. Elmaradt 3 órám de megvártam a hóban :D aztán persze szetfagytam de vele voltam. Második találkozás még nem volt. De lesz hamarosan. Meg amikor beszélgetünk interneten keresztül (napi szinten) akkor is őszinte vagyok vele, mégsem tudok semmi rosszat mondani. Max hogy tegye ahogy jónak látja.

És igen... Itt a bökkenő. Másfél év múlva elköltözik. Egy lány miatt. Irtó szerelmes belé. Nem tudja hogy én mennyire kedvelem... De nem akarok az útjába állni ezzel.

Szerintem ez a szerelem.

2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok mint a kettes.
2015. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es, "állj az útjába", ne félj!
2015. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!