Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi szemmel milyenek a mai nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel milyenek a mai nők?

Figyelt kérdés

Úgy összességébe. (szépség, stílus, műveltség, humor, elegancia, stb..)

Kort is írjatok, h kb milyen korcsoportról van szó.


2015. febr. 1. 23:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sok szép arcú lány van és nagyon sok aki azt hiszi, hogy szép ha 3 kg sminket magára pakol.

Sok 95% az olyan akin nem lehet eligazodni, mert még neki sincs foggalma arról, hogy mit akar.

Ahogy én észreveszem, könnyen feladnak bármit, bár lehet ezt csak azért mondom, mert sportoló vagyok, sok mindent kipróbáltam és van ahol 6-10 éves kor között még sok lány sportol 14 éves korukra minimum a mezöny 85% kiesik.

Művelt lányokból nincsen sok, de ez nem függ össze azzal, hogy emiatt ne lehetenének kedvesek és ne tudnának normálisan beszélgetni.

Ezen állításaim nem vonatkoznak a kisebbségre.

2015. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
11-es vok. Kor 18.
2015. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
18%

Elég sok nővel nincs semmi gondom, viszont nekik velem van.

Ilyen az én formám.. :DD

2015. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
52%

Szokták volt mondani, hogy a szépség és az ész fordítottan arányos.

A mai lányok mind nagyon szépek, csinosak, jól öltözöttek, ugyanakkor borzasztó unalmasak, érdektelenek, tucat gondolkodásúak. Elvannak a maguk kis világában, egoista fejjel ücsörögnek a telefonjukat b..szkurálva, miközben tesznek a világra. Szomorú.

24F

2015. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
34%
1 dolog tutira biztos, Nincs bennük együttérzés! Egyáltalán érzelmekről se hinném hogy hallottak ezek... A logikájuk, amimeg nem létezik egyszerüen szörnyű, tök m1 hogy az illető ribi vagy rendes, ugyanolyan hülye...
2015. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%

Nem is tudtam,hogy titeket ennyire zavar,fiúk, ha egy lány nem művelt.

Ezek szerint eddig én nagyon rossz helyen ismerkedhettemm,mert egy művelt férfival nem találkoztam eddig.

Itt kellett volna keresnem. Mondjuk már van baràtom 2 éve, de mostani környezetemben levő fiúk sem mondhatóak műveltnek. (Munkatárs, osztálytárs egyaránt)

Kiváncsi lennék, miről tudnék veletek beszélgetni, amire vágytok, de nem kapjátok meg a műveletlen lányoktól.

Ez nem ellenetek szól,elhiszem én hogy műveltek vagytok pont mindannyian ahányan ide írtatok! :D

Najó, annyira azért nem,vannak kételyeim.

2015. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
20%
Nos a művelt szó nem biztos, hogy a legjobb jelző. Mondjuk inkább annak, hogy a legtöbbjükéletre képtelen. Nem pont arra gondolok, hogy főzni tudjon, mert azt még valamilyen szinten mindig megtudják cisnálni a lányok, de pl lásson át dolgokat a világban. Ne kérdezzen hülyeséget, 3x amire már kétszer megadtad a választ, ígyértik általában a máveltet, hogy nem fogják fel a dolgokat a lányok akárhányszor mondod is el.
2015. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

Értem, de akkor én ezt értelmesnek nevezném,nem műveltnek.

A műveltség fogalma nàlam teljesen mást jelent.

2015. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok rossz véleménnyel róluk. Vannak nagyon okos, szép nők is. Akikkel még barátnak lenni is jó dolog. Aki nem csak önmagára gondol, hanem megkérdezi, hogy "Neked ez így jó amúgy? Neked ez így megfelel?"

Ha egy nő ilyen az már a szemembe megszépül... Mert aki csak magára gondol (ami egyébként nem mindig baj, mert ugye néha kell, de harmóniába a másik akaratával...) az egy visszataszító ember, az lehet fizikailag szép, nekem rondának fog tűnni.

Én ezt gondolom.


27/F

2015. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem amúgy a műveltség hiánya nem nemfüggő, hanem úgy amblokk az emberek elég műveletlenek, illetve ahogy írta az egyik előző, nem látnak át dolgokat.
2015. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!