Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Férfi szemmel nézve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfi szemmel nézve, kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért van?!

Figyelt kérdés

Hozzátenném,nem ez az első ilyen eset.

2 napja egy netes ismerkedős oldalon rámírt egy 23 éves srác (én 24 éves vagyok). Ez este volt,és az egész éjszakát végigbeszélgettük,jó volt minden sok közös téma,és nekem is nagyon szimpi lett a srác és amiket írt,abból azt vettem észre,neki is én. Kameráztunk,úgy beszélgettünk,és az arcáról is azt olvastam le,jól érzi magát "velem" és tényleg szimpi vagyok neki. Megbeszéltük,hogy most szerdán (holnap) találkozunk,mert nagyon kíváncsi rám,stb stb. És kb este 9-től hajnali 4-ig beszélgettünk msn-en.

Tegnap viszont egész nap nem jelentkezett. Annyit írtam neki,hogy akkor áll-e a szerdai találkozó?

Ma délelőtt pedig fent volt facen,és ismét rákérdeztem,hogy mi lesz holnap. Aztán mondta,hogy elég rossz az idő,rosszak náluk az utak (ami tényleg igaz)és,hogy most nem ér ár,mert edz,dolga van és gyakorlatilag ennyivel le is rázott. Én hülye meg majdnem egy órát nem léptem le face-ről,hátha ír,aztán közben már rég fent sem volt.

Nem hinném,hogy nyomultam volna,csupán érdeklődtem,és csak azért voltam ilyen vele,mert láttam a kölcsönös szimpátiát. De,ha meggondolta magát,akkor mért nem lehet megmondani,hogy bocsi,nem akarok inkább ismerkedni,szia?

Vagy ha egyik nap úgy el tudunk beszélgetni,mint akik már ezer éve ismerik egymást,akkor másik nap,mért ilyen bunkó?

Lehet naív vagyok,én ezt nem tagadom,de sosem fogom ezt megérteni: egyik nap cukimuki,másnap tuskó! Persze,dolga van,ezzel semmi baj nincs,csak a stílus ütött szíven picit,meg a köszönés nélküli lelépés.

Tudom,hogy ebből semmi nem lesz,de a miértek érdekelnének!

Fiúk,miért így intézi el pár férfitársatok a dolgokat? És lányok! Veletek is volt már ilyen? Mit kell tenni ebben a helyzetben? Hagyjam a fenébe? Mert az eszem ezt mondja,de a szívem meg mást,mert tényleg megkedveltem (és nem telepedtem rá,meg nem is hajtogattam neki,hogy ilyen édes meg olyan,mielőtt valaki ezzel jönne,mert nem vagyok ilyen.Sajnos nagyon nehezen tudom kimutatni amit érzek/gondolok...).


2013. febr. 12. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Front van, alapvetően jó fej vagyok de az utóbbi napokban engem is falra lehetne kenni a stílusommal... Amúgy ha én beszélgetnék ennyi időt valakivel akkor nyílván nem az lenne a célom, hogy utána meg lerázzam. Ne tapadj rá ennyire, szerintem keresni fog. 20f
2013. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Fiúk,miért így intézi el pár férfitársatok a dolgokat?"


Nézd, mindkét nemben vannak hülyék, de ami még fontosabb, a másik fél motivációit nem mindig könnyű kiismerni. Lehet, hogy barátnője van pl., csak épp pár nap mosolyszünet volt. Vagy ezer más dolog.

2013. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője,ez fix. És nem gondolnám,hogy rátapadtam volna,azért,mert megkérdeztem,hogy akkor holnap találkozunk-e,hogy úgy alakítsam a délelőttömet!

Amúgy ezt nem értem én sem,hogy minek kellett ennyit beszélgetni 2 napja,ha most meg leráz!?

2013. febr. 12. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is rossz kedve volt, ha szeretne valamit töled tuti jelentkezik, te pedig ne eld bele magad mindenbe, csak ha mar randi is van.
2013. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És én most álljak vigyázzba,hogy ő mikor kegyeskedik jelentkezni?

Amúgy egy randi,sőt egy csók,de még egy szeretlek sem biztosíték sajnos semmire!

2013. febr. 12. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:

miért így intézi más? Mert gyökér!


Amúgy irigyellek titeket hogy este 9től hajnali 4ig tudtok beszélgetni... nincs se suli, se munka. Tökéletes életetek van..

2013. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát tudod ő sem és én sem dolgoztunk hétvégén....Hát van ilyen is....:)
2013. febr. 12. 13:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és én még hétfőn sem dolgoztam,mert így jött ki a szabadnapom ,ő meg éjszakára ment hétfőn....Nem hinném,hogy ettűl van jó életünk,de te érzed!
2013. febr. 12. 13:14
 9/11 topmodell válasza:
Szia,sajnos ez velem is megtortént,nekem rosszabb a helyzetem,mert mi mindennap találkozunk,mivel egyutt dolgozunk!és hidd el nagyon unom már a hangulatait,hogy éppen mikor milyen kedve van és ugy viselkedik,annyit tudok csak neked tanácsolni,hogy légy huvos és ne reagálj,de majd ugyis jelentkezik,de nyugodtan ird majd meg neki hogy nem fogod pazarolni az idod egy olyan emberre,aki éppen nem tudja hogy most akar-e barátkozni vagy sem!majd ha késo lesz,akkor majd reagál
2013. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Topmodell! Tudod,ha nálam valami így indul akkor az esetek 99.99%-ában nem jelentkezik az illető,eltűnik. Tehát nem fog meglepni ha ez lesz. Mostanáig sem keresett,így azt gondolom,felesleges miatta rágódnom,hogy mit cseszhettem el,felesleges rá várnom,hogy mikor jelentkezik,mert kicsi a valószínűsége,hogy fog. Szóval ismét levontam a megfelelő konzekvenciát: mondhatja egy fiatalabb pasi bármennyire érettnek magát,attól még fixre nem azt fogja keresni amit én,és hosszútávon nem működhet a dolog (tudom,mert az exem csak 20 volt és katasztrófa volt a vége már a kapcsolatunknak).
2013. febr. 12. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!