Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki Valentin-napra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A suliban, ahova járok, van egy fiú aki tetszik nekem. Nem beszélünk:(, csak együtt buszozunk, metrózunk haza. Én tudom a nevét(megkerestem facebookon), melyik osztályba jár és azt is melyik nap hány órája van. Nem tudom hogy ő tud-e rólam bármit is. De valószínűnek tartom hogy észrevett már.:)

Mivel jövőhéten Valentin-nap lesz, az iskolában lehetőség lesz arra hogy levelet küldjünk névtelenül, és arra gondoltam küldhetnék neki. Szerintetek jó ötlet? A nevemet nem írnám bele, de tennék célzásokat, bár nem tudom hogy felismerne-e.

Vélemények? Ha van kedvetek irhattok ötleteket hogy mit írjak bele!

Trollok, csak akkor trollkodjatok ha köze van a kérdéshez:D

Viszont nem szeretnék olyan kommenteket olvasni hogy a Valentin-nap hülyeség, mert itt most nem a Nap hanem a lehetőség a fontos! :)

Köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 2. 17:02
 1/1 anonim válasza:

Szerintem badarság lenne neki írni. Az ilyen névtelen dolgokat sosem preferáltam. Inkább menj oda hozzá egy szünetben, egy teljesen kitalált indokkal (vagy valós, akkor még jobb) és kezdj el vele beszélgetni meg ismerkedni. Nehéz, tudom. De ha még ez sem megy, akkor nem is tudom, mit vársz. A facebookot hagyd a fenébe, ne legyél egy megrögzött kukkoló. Hiszen elmondásod szerint te már elég sok mindent tudsz róla, ő meg lehet, hogy még a neved sem! Elnézést ha megsértettelek, de én így gondolom. Remélem megfogadod. Szóval hajrá, sok sikert! :)

19/F

2015. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!